مسکن: برکلی می شود $42 میلیون دلار برای آپارتمان های مقرون به صرفه

برکلی — شهرستان اهدا شده است حدود 42 میلیون دلار کمک مالی دولت برای دو پروژه های مسکن مقرون به صرفه است که در مجموع 150 آپارتمان.

“مسکن مقرون به صرفه کمیاب است بنابراین بیش از حد هستند و منابع لازم را به واحدهای جدید آنلاین در میان جهانی همه گیر” برکلی شهردار جسی Arreguin گفت: در یک نسخه. “مسکن ما بحران مفاهیم, قیمت, حمل و نقل, بی خانمانی و بیشتر و این بدان معناست که این سرمایه گذاری قابل توجهی خواهد شد که منافع برای کل جامعه.”

پول برای پروژه ها می آید از دولت “رشد استراتژیک شورای مسکن مقرون به صرفه و پایدار جوامع برنامه” است که با هدف به کار مردم در نزدیکی جایی که آنها زندگی می کنند و قادر به پیاده روی و یا استفاده از حمل و نقل عمومی به بازدید از مکان های اطراف برای تفریح و سرگرمی.

دولت ارائه $22,781,553 به Maudelle میلر Shirek جامعه پروژه حمل و نقل-جهت گیری توسعه در سال 2001 اشبی Ave. که آپارتمان خود را کنار بگذارند برای افرادی که یک بار بی خانمان.

پروژه دوم شناخته شده به عنوان متصل برکلی اهدا شد $19,072,792. این پروژه شامل 63 واحد است. این شهرستان اعلام کرد کمک های مالی چهارشنبه.

پروژه های ساخته شده بودند ممکن است از طریق اندازه گیری O, a 135 میلیون دلار اوراق قرضه برای مسکن مقرون به صرفه است که برکلی رای دهندگان تایید شده در سال 2018 است. پس از اندازه گیری را تایید $36 میلیون اختصاص یافته برای چهار تحولات از جمله کسانی که شناخته شده به عنوان Maudelle میلر Shirek جامعه و متصل برکلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>