مسکن همراه اوکلند خور می شود تصویب در المدا

آالمدا — تلاش برای ساخت تا 182 خانه در سابق اجرا کردن اموال شناخته شده به عنوان Boatworks همراه اوکلند خور inched به جلو دوشنبه هنگامی که برنامه ریزی های سبز و روشن در این پروژه است.

همراه با خانه های, پروژه تماس حدود 1.8 هکتار از 9.4 هکتار اموال خالی در کلمنت خیابان و بلوط خیابان به کنار به عنوان فضای باز و یا یک منطقه از اسکله که در آن مردم می تواند راه رفتن و یا اجرا و یا فقط تماشای قایق های کروز از طریق خور که تقسیم گردشگاه عمومی و اوکلند.

هیئت مدیره تصمیم به اتفاق آرا بود. اما آن را در برابر یک پس زمینه معمولی نیست از اکثر شهرستان جلسات با توجه به COVID 19 بحران: هیچ عضو هیئت مدیره بود و حضور فیزیکی در تالار شهر; در عوض هر یک بررسی در از راه دور.

و هیچ یک از مردم را به وزن در آینده از اموال که در نزدیکی محبوب خانه کوچک کافه در Blanding خیابان.

در روز دوشنبه برنامه ریزی تصویب آزمایشی نقشه تراکم جایزه یک طرح توسعه یک فضای باز نقد و بررسی طراحی و توسعه توافق برای پروژه مسکن — همه اقدامات با هدف گرفتن خانه ساخته شده است.

هیچ تاریخ برای شکستن زمین شد و بلافاصله در دسترس است.

اندرو توماس, شهر, برنامه ریزی ساختمان و حمل و نقل گفت که صاحب ملک فرانسیس کالینز هنوز هم می تواند فروش ملک که ممکن است باعث شود دیگر از توسعه دهنده تا قبل از مقامات شهرستان به دنبال مصوبات اضافی به آن تبدیل شده است.

“ساخت و ساز این پروژه پیشنهاد شده نمی خواهد نیاز به هر گونه کار یا آب و یا هر گونه تغییر به موجود زمینه و ریپ رپ که تعریف لبه شمالی از اموال” توماس گفت: در مورد پیشنهادهای فعلی است.

هیئت مدیره اقدامات توصیه هایی برای شورای شهر. این شورا در نظر گرفتن توصیه در 7 آوریل.

وجود خواهد داشت و 30 خانه و 14 از آنها را به اسکله و یا خور تحت این طرح در حال حاضر.

وجود خواهد داشت 68 دوبلکس واحد 54 townhomes و یک ساختمان در خیابان بلوط و کلمنت خیابان با آپارتمان یا آپارتمان با 30 واحد. بیست و یک واحد خواهد بود تعیین شده به عنوان مقرون به صرفه خواهد بود و عمل محدود شده است.

خانه های تک خانواده و townhomes خواهد بود سه تا چهار داستان بلند با حداکثر ارتفاع 45 و پارکینگ دو ماشین ارائه خواهد شد برای 208 از یک خانواده واحد و townhomes. یک خودرو در پارکینگ ارائه خواهد شد 48 از townhomes و 30 واحد در چند خانواده ساختمان.

ساکنان محلی دوروتی فریمن گفت: این پروژه باید شامل فضای باز اشاره کرد که نزدیکترین پارک ویلا پارک در 2165 Buena Vista Ave. یا تقریبا حدود یک و نیم مایل دور.

“فضای باز در این توسعه بوده است محدودتر هم پایین شدن اهمیت” فریمن گفت: در نامه ای به هیئت مدیره. “در واقع آن چیزی جز یک پیاده روی در امتداد اسکله با ساختار بازی برای کودکان نو پا. هنگامی که خانه های ساخته شده در این زمین خانه همه شما خواهد شد. فرصت مناسب باز کردن فضا از بین رفته است. ما می خواهیم برای دیدن جامعه ما بهبود یافته است. خانه های هستند بخش مهمی از آن است. اما خانه است و نه فقط یک ساختمان است. مردم نیاز کافی فضای باز به از خود متراکم تحولات مسکن را به بازی و لذت بردن از خارج از درب. McKinley پارک نمی خواهد انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>