خانه Telehealth لایحه معرفی

مظنونان حمله به دانشگاه آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) و همین جوان (R-ارک.) معرفی مراقبت های بهداشتی پهن باند گسترش در طول COVID-19 عمل می کنند که گسترش رسیدن به FCC telehealth بودجه به COVID-19-مربوط به pop-up درمانگاه ها و بیمارستان ها.

این لایحه گسترش FCC روستایی برنامه های مراقبت های بهداشتی از جمله با 2 میلیارد دلار تزریق. این امر صندوق “telehealth و با کیفیت بالا در اتصال به اینترنت در مکان عمومی و غیر انتفاعی و امکانات بهداشتی از جمله درمانگاه های سیار و موقت امکانات بهداشتی است.”

مرتبط با: فرهنگ و هنر راه اندازی Telehealth Tech پورتال

FCC در جمعه اعطا تسریع محیط زیست بررسی AT&T wireless برج سایت در ویسکانسین بنابراین این شرکت می تواند ارائه اتصال موقت بیمارستان ساخته شده توسط سپاه مهندسان ارتش در میلواکی است.

مرتبط با: پوشش کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

“Coronavirus تنها افزایش نیاز به کیفیت بالا و قابل اتصال به اینترنت به عنوان بهداشت و درمان است که به طور فزاینده ای تحویل از طریق پزشکی از راه دور و حرفه ای بهداشت و درمان بستگی به پهنای باند برای هر جنبه ای از عملیات خود را” گفت: Eshoo.

FCC بهداشت و درمان اتصال برنامه صندوق (HCFP) فراهم می کند و 65 درصد یارانه برای هزینه پهنای باند برای واجد شرایط عمومی و غیر انتفاعی امکانات بهداشتی. این لایحه گسترش واجد شرایط بودن و افزایش یارانه به 85 درصد است. آن را نیز کاهش نوار قرمز پس پول می توانید به جایی که مورد نیاز است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است قانونگذاران می گویند.

کنگره همچنین به FCC 200 میلیون دلار برای یک COVID-19 telehealth برنامه در مراقبت عمل COVID-19 لایحه کمک.

“این یک هوشمند و هدفمند سرمایه گذاری افزایش توسط مظنونان حمله به دانشگاه Eshoo و جوان و دقیقا آنچه که ما باید انجام دهند در طول این بهداشت عمومی اورژانس – پیدا کردن راه هایی را به قرن 21 اتصال و بیشتر فن آوری دیجیتال برای همه از کشور ما بیمارستان و سیستم های ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی – بدون توجه به کد پستی گفت:” USTelecom رئیس جمهور جاناتان Spalter. “ما می دانیم که پهنای باند مجهز پزشکی از راه دور می تواند به گسترش دسترسی و پوشش گزینه های است که می تواند کمک به خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تشخیص و درمان بیماران بیشتر در این بحران و فراتر از آن.”

“فیبر پهنای باند انجمن و اعضای آن به شدت به حمایت از این تلاش برای حفظ امکانات بهداشتی متصل می شوند در این زمان بحرانی. در طول این بحران ما را دیده اند که چگونه پهنای باند را فراهم می کند تحت اللفظی تاسیسات نگه داشتن امکانات بهداشتی متصل داخلی و اتصال دهندگان با بیماران در خانه از طریق پزشکی از راه دور گفت:” لیزا جوانان, رئيس جمهور از فیبر پهنای باند ارتباط است. “این 2 میلیارد دلار آمریکا تلاش خواهد کرد اطمینان حاصل شود که امکانات در مناطق شهری و روستایی می تواند در ادامه کار ضروری خود را در مقابله با این بیماری همه گیر. ما تشکر تشکر. Eshoo و تشکر. جوان خود را برای رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>