خانه عبور DC استقلال لایحه با 232-180 رای

توسط هیلی برد | ایسنا

خانه دموکرات ها تصویب یک لایحه به اعتراف واشنگتن به عنوان یک دولت در جمعه مارک اولین بار یا مجلسی کنگره پیشرفته DC استقلال اندازه گیری.

این لایحه معرفی شده توسط DC را nonvoting خانه عضو دلم. النور هولمز نورتون, خواهد, کوچک پایتخت فدرال به یک منطقه کوچک فراگیر کاخ سفید و کاپیتول ساختمان دادگاه عالی و دیگر ساختمان های فدرال در امتداد بازار ملی. بقیه شهر را تبدیل به 51, دولت, نام, واشنگتن, داگلاس مشترک المنافع پس از طرفدار الغای برده داری Frederick Douglass.

این لایحه با رای 232-180. تشکر. کالین پترسون در مینه سوتا بود و تنها حزب دموکرات برای پیوستن به جمهوریخواهان در رای گیری در برابر آن. مستقل Rep. جاستین Jalbi میشیگان نیز رای دادند هیچ.

این لایحه اعطای DC دو سناتور و موجود تنها نماینده خانه یک رای گیری عضو.

بعید است برای به دست آوردن کشش در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا به کاخ سفید این هفته گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو این لایحه اگر آن را به میز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیویورک پست در مصاحبه ماه گذشته که DC استقلال خواهد “هرگز اتفاق می افتد مگر اینکه ما باید بسیار احمق خواهان.”

“DC هرگز یک دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. “شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد.”

دموکرات ها در هفته های اخیر استدلال کرده اند ضرورت استقلال هرگز واضح تر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیج فدرال اجرای قانون برای پاسخ به اعتراضات درباره سیستمیک نژادپرستی در پلیس. آنها ابراز خشم با تصمیم به زور روشن مسالمت آمیز معترضان از خارج از کاخ سفید در اوایل این ماه بود که انجام شده اجازه می دهد تا تهمت عکس op در کلیسای سنت جان.

“نه تنها ما نیست که رای گیری سناتور و نماینده کنگره حق رای هوی و هوس از دولت فدرال می تواند دست درازی ما حتی محدود استقلال و آن را می تواند انجام این کار در راه است که تهدید برای تمام کشورهای آمریکا و همه مردم آمریکا” واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: پنج شنبه. “اجازه دهید به مبارزه علیه گریه می کند که ما بیش از حد لیبرال یا ما بیش از حد سیاه و سفید و یا وجود دارد بیش از حد بسیاری از دموکرات ها. که ما انتخاب کسب و کار ما است, و کسب و کار آمریکا این است که مطمئن شوید که هر فرد نشان داده شده است به طور کامل در این خانه و در سنای ایالات متحده آمریکا است.”

طرفداران ساخت DC دولت نیز به این منطقه جمعیت زیادی که منجر به برتری جمعیت وایومینگ و ورمونت. همانطور که از ژوئن 2019 DC تا به حال بیش از 705,000 ساکنان با توجه به برآورد از اداره آمار آمریکا.

برای تبدیل شدن به قانون لایحه حامیان استدلال می کنند آن را تنها باید به تصویب هر دو مجلس کنگره با اکثریت ساده و سپس امضا شده توسط رئیس جمهور. آنها می گویند این قانون را استراتژی تغییر اندازه پایتخت منطقه خواهد گریز از قانون اساسی سوال در مورد ساخت بقیه DC یک دولت است. اما جمهوریخواهان که مخالف DC استقلال حفظ کند که با اضافه کردن این منطقه به عنوان یک دولت نیاز به اصلاح قانون اساسی.

طول کف خانه بحث در این لایحه جمهوریخواهان در کنگره گرگوری مورفی کارولینای شمالی استدلال برای کنگره برای صرفنظر کردن از زمین به مریلند به جای ساخت DC خود دولت است.

“این حرکت است که به سادگی غیر ضروری در هنگام واگذاری DC به مریلند قابل دوام و مقرون به صرفه و حس مشترک گزینه” مورفی گفت.

و گرجستان و جمهوری خواه در کنگره جودی Hice گفت: DC استقلال می رود در برابر افکار عمومی و قانون اساسی است.

“چه این که واقعا همه مورد است که تلاش برای به دست آوردن دو سناتور دموکرات” او ادعا کرد.

مجلس نانسی پلوسی را به عقب رانده و در طبقه سخنان: “استقلال برای منطقه است که در مورد احترام به دموکراسی ما,” او گفت:. “این فقط در مورد منطقه. آن را در مورد دموکراسی برای مردم آمریکا و برای ما اساسی است.”

این داستان به روز شده است با اضافی تحولات جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>