‘شکارچیان خانه int’l تاپ در آگهی Viewability: TVision


‘کارول دوم قانون’ آگهی پخش در ماه فوریه

HGTV را شکارچیان خانه بین المللی بود بالا وبگاه سری برای تبلیغ viewability در ماه فوریه با توجه به تحقیقات شرکت TVision.

لیست از بالا به ثمر رساند کابل نشان می دهد که تحت سلطه بود نشان می دهد در کشف شبکه از جمله کانال دیسکاوری طلا راش آلاسکا, HGTV را نوتوانی معتادTNT را همه نخبگان کشتی: دینامیت, HGTV است Extreme Makeover: Home Edition و ID را در پیگیری با جان والش.

آگهی viewability بدان معنی است که کسی در اتاق را با فرصت برای دیدن آگهی های بازرگانی در طول برنامه. کابل نشان می دهد معمولا نمره بالاتر از پخش برنامه های.

بالا برنامه های پخش شامل کارول دوم قانون در CBS, دکتر خوب در ABC ساکن در فاکس آخرین مرد ایستاده در روباه و این Connors در ABC.

TVision نیز به دنبال نشان می دهد که جریان بیش از حد بالا.

بالا OTT نشان می دهد از نظر توجه بودند ظهور امپراتوری: عثمانی, فصل یک در Netflix بکشد به جای خوب در Netflix, Shrill, فصل دو در Hulu و Star Trek: پیکارد در CBS همه دسترسی داشته باشید.

بالا binged می شد و در Nextflix: خوب جایفصل چهار; اکتبر جناحفصل یک مزرعهدر فصل هشت; Zumbo فقط دسرفصل دو و فضل و Frankieفصل شش.

بالا OTT را نشان می دهد برای شرکت-مشاهده شدند Netflix بکشد بعدی در مد تشویق و Narcos: مکزیک.

برندهای برای تبلیغ viewability شد بازدید از فرشتگان آرامش, AFLAC ولوو و سامسونگ رسانه ها.

تجاری با بالاترین خلاق توجه نمره بود “مدال طلا گریزلی” برای کشاورز بیمه.

خلاق توجه نمره اقدامات چگونه تبلیغ می شکند از طریق درهم و برهمی از تبلیغات مصرف کنندگان را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>