روز شنبه, فوریه. 17 مینه سوتا خانه اقدام آب و هوا حزبی پیشنهاد یک بسته از صورت حساب برای سرمایه گذاری در برق و اتوبوس و اتومبیل های تولید انرژی خورشیدی, انرژی, بهره وری بهبود ساختمان ها و بیشتر. 15-لایحه بسته بندی مجموع $191.5 میلیون نفر در یک زمان و بودجه ای که قانون گذاران گفت: خواهد بود بودجه با دولت مازاد بودجه.

دولت Rep. تاد Lippert D-نورثفیلد در یک شنبه در کنفرانس خبری گفت: این بسته با هدف کاهش اثرات تغییر آب و هوا و آلودگی در حال حاضر در مترو و بیشتر مینه سوتا و همچنین جلوگیری از پیامدهای پایین خط.

“همه ما بستگی دارد سالم و پایدار آب و هوا و ما باید برای پاسخ به تغییرات آب و هوایی در این جلسه” Lippert گفت. “انتظار به عمل آینده ما را تهدید می کند.”

بزرگترین بخش از این بسته $85.5 میلیون دلار اختصاص داده شده است به بهره وری انرژی بهبود به خانه و مدارس و خانه های سالمندان و ساختمان های تجاری است. دومین تکه را به سمت حمل و نقل — مینه سوتا بزرگترین آلودگی هوا با توجه به کنترل آلودگی اطلاعات آژانس — با کمک های مالی برای برقی مدرسه و اتوبوس حمل و نقل عمومی و همچنین به عنوان وسیله نقلیه الکتریکی تخفیف.

این طرح همچنین شامل بودجه برای پانل های خورشیدی برای خانه ها و مدارس و همچنین به عنوان حفاظت تحقیقات و دولت های محلی در پروژه های.

قانون تشکیل خانه های آب و هوا پارلمانی در ماه سپتامبر و سناتورها به دنبال کت و شلوار خود را با آب و هوا پارلمانی در ماه دسامبر. هر چند خانه رهبری بود که حاضر نیست برای روز دوشنبه در کنفرانس خبری, دولت, Rep. Patty Acomb, D-میننتنکا که co-صندلی های این انجمن گفت: این لایحه بسته حمایت خود را — به عنوان به خوبی به عنوان Minnesotans’.

“ما این پیشنهاد به دلیل Minnesotans شد درخواست قانونگذاران ایالتی به رسمیت شناختن فوری چالش های ناشی از تغییرات آب و هوایی و پاسخ در راه است که اجازه می دهد تا مردم از سراسر مینه سوتا برای شرکت در می تواند-آیا راه حل,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im