خانه ایران: هیچ پیوند لایحه در حالی که اورژانس قدرت در اثر

تاج Minn. – خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج اعلام کرد روز شنبه, مه 2 که مجلس نمی خواهد با تصویب یک پیوند لایحه در حالی که فرماندار اورژانس قدرت در اثر باقی می ماند.

پیوند لایحه نیاز به یک سه پنجم اکثریت یا 81 رای و باید سرچشمه در خانه.

“آمریکا آماده و مایل به کار با فرماندار در COVID پاسخ نگه داشتن مردم و امن و در یک پیوند لایحه اما زمان آن را برای فرماندار به کار با قوه مقننه در راه ما رو به جلو” Daudt گفت. “فرماندار خود مورد نیاز اورژانس قدرت به حرکت به حرکت سریع بحران اما بعد از دو ماه یک طرفه قدرت و تصمیم گیری در آن زمان برای او به کار با ما در تصمیم گیری ها و اقدامات در خصوص آینده دولت است.”

“این ناامید کننده برای دیدن رهبر اقلیت تهدید به بلوک بسیار مورد نیاز سرمایه گذاری در شغل های محلی و پروژه ها در جوامع ما” گفت: مجلس ملیسا Hortman. “رژیم صهیونیستی. Walz و دولت او را در خدمت به مردم از مینه سوتا به خوبی در طول این بحران و کردار است که چرا Minnesotans شدت تایید اقدامات خود را. پایان زمان صلح و اورژانس اعلامیه قبل از اورژانس گذشت خواهد بود بی پروا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>