آمریکا برنامه ژوئن 26 تاریخ DC استقلال

توسط هیلی برد | ایسنا

مجلس نمایندگان رای خواهد داد در یک District of Columbia استقلال لایحه در ژوئن 26, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer اعلام کرد.

در صورت تصویب این اولین باری خواهد بود که یا مجلسی کنگره به تصویب DC استقلال لایحه. بیش از 220 عضو تمام دموکرات ها باید cosponsored اندازه گیری — بیش از آستانه تصویب در مجلس.

بر اساس این لایحه معرفی شده توسط دل. النور هولمز نورتون DC nonvoting عضو خانه — همه زمین در DC به جز فدرال موجود ساختمان ها و بناهای تاریخی در این شهر خواهد بود بستری به عنوان یک دولت است. این قانون را تغییر نام دهید و واشنگتن, به واشنگتن داگلاس مشترک المنافع پس از فردریک داگلاس. آن را ارائه DC با دو سناتور آمریکایی و حداقل یک عضو خانه.

این لایحه بعید است که برای پیشرفت در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا که در آن رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: چنین تلاش نمی خواهد در هر نقطه تا زمانی که او کنترل مجلسی.

مقامات استدلال نیاز برای استقلال تبدیل شده است بیشتر استارک در هفته های اخیر با توجه دولت فدرال بسیج از اجرای قانون در این شهر برای مقابله با نژادی عدالت تظاهرات — از جمله اجباری پاکسازی معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید اجازه می دهد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در یک کلیسای محلی در اوایل این ماه.

“ما می دانیم که استقلال تنها راه برای اطمینان حاصل شود که ما کامل نمایندگی که ما رای در اینجا در ایالات متحده آمریکا سرمایه بلکه به مطمئن شوید که ما در حال به طور کامل مستقل است. و این است که ما birthright,” DC شهردار موریل Bowser خود در روز سه شنبه گفت.

“اگر DC شد دولت آن را نمی تواند shortchanged به عنوان آن را تحت مراقبت عمل می کنند و ساکنان خواهد بود محافظت از این نوع از نقض حقوق مدنی ما در لافایت مربع است.” Hoyer یک دموکرات مریلند گفت. منطقه تحت درمان به عنوان یک قلمرو به جای یک دولت در 2.2 تریلیون دلار اضطراری اقتصادی بسته امداد گذشت در پایان ماه مارس به معنی آن بود واجد شرایط برای دریافت حدود 500 میلیون دلار کمک از این لایحه به جای حداقل $1.25 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای هر دولت است.

همانطور که از ژوئن 2019 DC تا به حال بیش از 705,000 ساکنان با توجه به برآورد از اداره آمار آمریکا.

برای تبدیل شدن به قانون لایحه حامیان استدلال می کنند آن را تنها باید به تصویب هر دو مجلس کنگره با اکثریت ساده و سپس امضا شده توسط رئیس جمهور. چرا که این قانون اساسا انقباض ما سرمایه به یک دستگاه زمین از جمله کاخ سفید و کاپیتول ساختمان دیوان عالی کشور و در نزدیکی ساختمان های فدرال و بناهای تاریخی در این شهر طرفداران می گویند این امر گریز از قانون اساسی سوال در مورد ساخت بقیه DC یک دولت است. جمهوری خواهان که مخالف DC استقلال حفظ کند که با اضافه کردن این منطقه به عنوان یک دولت نیاز به اصلاح قانون اساسی.

تهمت نیز در اعتراض به این چشم انداز گفتن نیویورک پست در مصاحبه ماه گذشته که DC استقلال خواهد “هرگز اتفاق می افتد مگر اینکه ما باید بسیار احمق خواهان.”

“DC هرگز یک دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. “شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>