هتل تخلیه در منلو پارک پس از شیر آتش نشانی معافیت

بای شهر خبر

منلو پارک — جاری شدن سیل از یک قیچی کردن شیر آتش نشانی را متوقف ساخت و ساز کار در دانشگاه استنفورد پروژه مسکن و مجبور به تخلیه شنبه از دانشگاه استنفورد هتل پارک در 100 El Camino Real, the منلو پارک Fire Protection District گفت.

سیل از احساساتی نشانی که از قرار معلوم حدود 4,500 گالن در دقیقه تا یک ساعت در معرض تهدید یک دیوار حائل در سه-داستان-های عمیق در زیر سطح پارکینگ برای استنفورد خواص سایت ساخت و ساز در 500 El Camino Real, که پر بود “مانند یک وان حمام”آتش در انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

این هتل در حال حاضر تخلیه شده است که آتش نشانان در صحنه وارد شدند و مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح روز شنبه و منبع سیل شد به سایت ساخت و ساز در کنار درب که در آن یک لودر شکسته بود یک شیر آتش نشانی در نزدیکی راه آهن.

آتش نشانان و کارگران سودمند از کالیفرنیا آب سرویس (Cal-آب) بودند مانع در تلاش برای پیدا کردن شیر آتش نشانی شیر “با توجه به ساخت و ساز جدید و تغییرات مورد نیاز برای این پروژه بزرگ” آتش منطقه گفت.

کارگران حتی رفت و پرقدرت مخروط آب که از شیر آتش نشانی در یک تلاش ناموفق برای متوقف کردن جریان.

حداقل دو واحد مجزا از کال-آب در پاسخ به سرعت به اورژانس و “خاموش کردن یک تعداد سوپاپ تا در نهایت محل این یکی در نزدیکی بزرگ-5 فروشگاه در El Camino Real. از آنجا که این یک پروژه جدید توزیع آب اصلی شده بود ذکر شده در سوابق خود را هنوز” آتش رئیس هارولد Schapelhouman گفت.

“ما تخمین می زنند که آب جریان بود تا حدود 4500 گالن در هر دقیقه تا یک ساعت” Schapelhouman گفت. “این یک مقدار قابل توجهی از آب و ثبات منطقه در حال حاضر که آن را اشباع شده است و در برخی از مناطق شسته و به خصوص در اطراف retainingwall است از نگرانی است.”

ساخت و ساز متوقف شده است “تا زمانی که این منطقه توسط پمپ های آسیب دیده منطقه بازرسی و سپس backfilled دوباره فشرده و سپس تلقی امن” منطقه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>