هورمل اعلام encore آنلاین کنسرت این جمعه

این کنسرت را از ویژگی های کریس Kroeze نفر دوم در فصل 15 از ان بی سی امی و برنده تلویزیون نشان می دهد “صدا” با باز کردن اجرای برنامه توسط ناتالی مورفی, نیک هافمن, کت پرکینز و Kennedi.

“ما آخرین کنسرت مجازی پیشی گرفتن از انتظارات ما و ما هیجان زده شد و با پاسخ قاطع از ما نزدیک به 20 ، 000 اعضای تیم که در ادامه به کار با شور و شوق و تعهد به حفظ و تامین مواد غذایی در حال حرکت و به ارائه مواد غذایی به مردم در طول این بحران گفت:” جیم Snee رئیس هیئت مدیره رئیس جمهور و رئیس اجرایی در هورمل مواد غذایی. “این ویژه encore کنسرت آخرین راه ما می توانیم با تشکر از اعضای تیم ما و ارائه یک تجربه به یاد ماندنی برای آنها خانواده و دوستان خود. من هیجان زده به فرصت دیگری را برای ما به گرد هم می آیند و لذت بردن از موسیقی فوق العاده هنرمندان فراهم کند.”

نوازندگان را تور جهان, به نظر می رسد در Grand Ole Opry و مشترک مرحله با موسیقی افسانه مانند بلیک شلتون, Kenny Chesney, Travis Tritt, the Doobie Brothers و بیشتر.

هافمن نیز میزبان, هوای آزاد, کانال تلویزیونی “نیک سوار وحشی” و نیز از بنیانگذاران گروه خود را به مزرعه.

کت پرکینز باز برای Bon Jovi کار کرده است و برخی از صنعت موسیقی شناخته شده ترین اعمال است. او یک صندلی به نوبه خود در فصل 6 از NBC The Voice و جدولها در بالا 5 در iTunes چندین بار.

Kennedi با استعداد است خواننده و ترانه سرا و چند نوازنده و اتحاد گذراند بازدید برای برخی از امروز بزرگترین اعمال موسیقی از جمله آریانا گراند و برادران جوناس.

هورمل میزبان اولین کنسرت آوریل 3 به عنوان یک تشکر از شما به هورمل کارکنان برای تلاش های خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در طول این رویداد هورمل اعلام کرد کمک مالی از 200,000 وعده های غذایی برای کمک به تغذیه امریکا و دیگر گرسنگی-امداد سازمان.

هورمل نیز اختصاص بیش از 4 میلیون دلار به عنوان پاداش به افزایش آن کمک به کارمند صندوق توسعه یافته پرداخت می شود مرخصی استعلاجی و چشم پوشی دوره انتظار و الزامات واجد شرایط برای مزایای خاص.

Headlining Kroeze هیچ غریبه ای به هورمل. او در بارون, Wis., که در آن شرکت Jennie-O ترکیه فروشگاه مرکز تولید است که در استخدام پدرش.

“برخی از اولین خاطرات من از پدر من صحبت کردن در مورد کار برای Jennie-O و همه چیز آنها را برای کمک به همسایگان خود است. Jennie-O قلب جامعه ما اینجا بارون که من می دانم بسیاری از این هورمل غذاهای مکان در سراسر جهان” Kroeze گفت.

در علاوه بر این به 200,000 اهدا وعده های غذایی اعلام کرد در اولین کنسرت هورمل غذاهای متعهد $1 میلیون دلار پول نقد و کمک های محصول برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی با تلاش های خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شرکت های پولی و کمک های محصول ساخته شده به محلی و ملی و جهانی غذا-سازمان امداد. تغذیه امریکا, کاروان امید و آگاهانه داد در میان کسانی که دریافت فوری کمک های مالی و کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>