هرگن: آخرالزمان در نهایت ممکن است بر ما یا نه

اگر شما نادرست توجه به روزانه drumbeat از افسرده اخبار بخصوص هیستریک, الکترونیکی, انواع, شما ممکن است وسوسه به سر خم کردن در داخل واحد مسکونی و هرگز دوباره ، آن را تیره و تار.

از کجا شروع کنیم ؟ اجازه دهید را ببینید. چگونه در مورد که تند و زننده ویروس جدید آنفلوآنزا آغاز شد که در چین و در حال حاضر مهاجرت در سراسر بسیاری از جهان ؟ حتی پاپ گزارش شده است در تحت آب و هوا; آیا تازه ویروس است که مقصر مشخص نیست.

ضمنا آیا شما سعی به خرید یک ماسک محافظ یا عرضه ضد عفونی کننده دست به تازگی ؟ موفق باشید. وجود دارد وحشت خرید وجود دارد.

بازار سهام در پاسخ به تهدید ویروس با تاریخی بحران در هفته گذشته. Poof وجود دارد رفت بخش قابل توجهی از بازنشستگی خود را ذخیره. سیاسی فعلی آب و هوا است که در مورد به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان یک کانال ریشه.

پس از آن وجود دارد شواهد تازه کالیفرنیا که به نظر می رسد به عنوان یکی دیگر از خشکسالی است. آماده شدن برای قهوه ای چمن جلو. دوباره. ما نمی خواهد حتی ذکر است آنچه که همه به معنی برای پتانسیل برای آتش سوزی.

و آنچه در مورد سطح دریا افزایش می یابد ؟ شبه جزیره بسیاری از کم دروغ جوامع هستند و گفته می شود در خطر است. فقط بپرسید خوب شهروندان از پرورش شهرستان که در حال رفتن به پوسته میلیون دلار تا که خود را پیر levee سیستم می تواند به روز رسانی.

آه و آیا ما باید به همه یادآوری در مورد مهم که سد جنوبی سن خوزه است که نیاز به زهکشی به دلیل نگرانی در مورد تمامیت ساختاری خود را در این رویداد از یک زلزله بزرگ در آن آسیب پذیر منطقه ؟

حداقل ما ندارد و طاعون از ملخ مانند برخی از دیگر نقاط جهان است. هنوز رتبهدهی نشده است.

با اینحال, آن شروع به نگاه بسیاری مانند آخرالزمان است که در نهایت به عنوان راه ما. حتی وجود دارد در حال رشد برای حمایت از چیزی به نام بدون گوشت, همبرگر, آشپزی ضدونقیض اگر تا کنون وجود داشت.

در بالای همه که فصل آینده گزارش خواهد شد قاضی جودی تاریخ و زمان آخرین. اوه بشریت است.

اگر آن را نمی مخوف کتاب مقدس پایان روز آن را مطمئن شوید که احساس می کند مانند چیزی شبیه به آن. Prescient doomsday preppers باید تکان خود را زرنگ و دانا سر. پارانویا شایع است.

من برای یک هستم به عنوان شخصی من پناهگاه به دور از این مسائل است. اگر کره شمالی تصمیم می گیرد برای تست-آتش بیشتر موشک های اردک-و-پوشش آموزش زیر میز خواهد بود منظور از روز است.

خرید آنلاین

درک جنیفر Pfaff رئیس Burlingame/صبحانه تاریخی جامعه دارای یک حکیم را در افزایش مداوم راحتی ارائه شده توسط خرید آنلاین.

در سازمان زمستان بولتن او می نویسد که این نرم افزار عمل می گیرد در ویژه ارتباط در حال حاضر در این به طور فزاینده ای به تنگ قطعات.

او اشاره می کند که “این (خرید آنلاین) تبدیل شده است فراگیر که شهرهای ما در ادامه برای تبدیل شدن به snarled در ترافیک و رفتن به خرید در سنتی “آجر و ملات’ معنی واقعی کلمه ممکن است به نظر می رسد بیشتر از یک تلاش از آن را به ارزش به خصوص اگر آن را به معنی نیاز به پارک ماشین.”

صحت عبارت بودند هرگز نوشته شده است. با تشکر از شما ،

رمان سرقت

دزدی از مغازه مظنون ظاهرا باید التقاطی سلیقه در امتداد شبه جزیره. اخیر گزارش پلیس از ردوود سیتی تمایل به تایید می کنند که پایان نامه.

به شوخ طبعی: با توجه به سخت کوش ژاندارم در آن جامعه یک مرد حامل یک چیهواهوا وارد یک فروشگاه ساخته شده و با مسواک برقی.

نبود در همه روشن اگر دستگاه در نظر گرفته شده بود استفاده می شود برای بهره مندی از سگ یا جنایی و یا هر دو.

جان هرگن ستون هفتگی به نظر می رسد در عطارد اخبار. شما می توانید با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] یا توسط پست الکترونیکی به طور منظم در P. O. Box 117083, Burlingame, CA 94011.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>