هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای دستگیر و تحت امنیت ملی قانون

عکس از سیب در روز حساب توییتر.

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای برجسته حامی از شهرستان دموکراسی تظاهرات دستگیر شد در اوایل صبح روز 10 آگوست برای “تبانی با نیروهای خارجی” است که یک تخلف جدید امنیت ملی قانون است.

لای بنیانگذار بعدی دیجیتال که دارای اپل اخبار روزانه و بعدی مجله. او دو پسر هستند که در کسب و کار رسانه ای و چهار دیگر بالای اعضای خود اخبار شرکت نیز دستگیر و تحت سخت گیرانه قانون است. او دستیار شخصی مارک سیمون در حال حاضر در داخل است تحت تعقیب پلیس هنگ کنگ.

پس از بازداشت حدود دو صد نفر از افسران پلیس حمله کردند و ساختمان اداری دو رسانه های خبری در Tseung Kwan O.

این حادثه مورد توجه بسیاری از رسانه های بین المللی و سازمان های غیر دولتی. معاون مدیر دیده بان حقوق بشر Phil Robertson واکنش نشان داد و در توییتر

استیون ساقی آسیا برنامه هماهنگ کننده کمیته حمایت از روزنامه نگاران در بیانیه ای گفت:

دستگیری رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای خرس بدترین ترس است که هنگ کنگ امنیت ملی قانون می تواند مورد استفاده برای سرکوب بحرانی طرفدار دموکراسی نظر و محدود کردن آزادی مطبوعات…جیمی لای باید منتشر شود در یک بار و هر گونه اتهام کاهش یافته است.

در این حمله پلیس مهر و موم کردن روزانه اپل را ساخت و منع خبرنگاران از دیگر سازمان های خبری از ورود:

اپل روزانه با خبرنگاران زندگی جریان حمله پلیس از داخل دفتر. این ویدئو نشان داد جیمی لای و مدیر اجرایی بعدی رسانه های چونگ کیم آویزان بودن دستبند و همراهی بازگشت به ساختمان در هنگام جستجو.

یک پیام داخلی گردش در میان سیب در روز را به کارکنان اعلام کرد که حکم تفتیش منزل را شامل نمی شود, گزارش, مواد, اما با توجه به یک پلیس کنفرانس مطبوعاتی مقامات رفت و از طریق newsroom میز گرفته اند و دور 25 جعبه شواهد پس از چهار ساعت جستجو.

هنگامی که تلاش برای نظارت بر عملیات پلیس این مقاله سردبیر قانون وای-kwong تهدید بود:

در حالی که مردم در هنگ کنگ پیش بینی کرده بود که آزادی بیان را کوچک تحت امنیت ملی, قانون, دستگیری جیمی لای دو پسران فرستاده است تکان طریق شهرستان است. یک کاربر توییتر ارسال شده عکس هایی از پلیس در جستجوی لای دوم پسر لای Yui یان رستوران:

وانگ دان یک تبعید سرزمین اصلی چین فعال ابراز خشم در دستگیری جیمی لای پسران:

در حالی که توده بسیج تبدیل شده است بسیار دشوار است تحت امنیت ملی قانون و COVID-19 مستند برخی از Hongkongers را در بر داشت راه برای ابراز حمایت خود را به اپل اخبار روزانه با خرید سهام بعدی دیجیتال.

در حدود 3 بعد از ظهر قیمت سهام آینده دیجیتال افزایش 300 درصد نسبت به روز قبل و بعد از آن وارد به 187 درصد به عنوان بازار بسته است.

جیمی لای شده است یک منتقد پکن پس از سرکوب تیان آن من در سال 1989 و پس از آن او شروع به در چاپ و نشر کسب و کار. او با حمایت حامیان دموکراسی احزاب سیاسی در هنگ کنگ و در سال 2014 پیوست خط مقدم فعالان طرفدار دموکراسی چتر تظاهرات.

لای در حال حاضر دستگیر شده در فوریه و مارس سال 2020 به اتهام حضور غیر مجاز مجامع در سال 2019 و 2020. این بار به اتهام “تبانی با نیروهای خارجی” تحت امنیت ملی قانون می تواند منجر به حداکثر مجازات حبس ابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر