هنگ کنگ دولت disqualifies 12 طرفدار دموکراسی نامزدها در حال اجرا به صورت محلی مقننه

12 طرفدار دموکراسی نامزدهای محروم از در حال اجرا در LegCo انتخابات. تصویر از پایه اخبار با اجازه

دوازده طرفدار دموکراسی نامزدها در حال اجرا برای هنگ کنگ شورای قانونگذاری (LegCo) انتخابات و رد صلاحیت شده در جولای 30 با بازگشت افسران که مسئول بررسی اطلاعات اولیه از نامزدها در حال اجرا برای موقعیت.

طیف سیاسی از این 12 نامزد محدوده localists جاشوا وانگ و Lester شوم که حمایت سیاسی استقلال به نسیم دموکراسی ارقام مانند آلوین یونگ و کنت لئونگ از مدنی که طرفداران حقوق بشر و حکومت قانون است.

هنگ کنگ دولت گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی که بازگشت افسران رد صلاحیت تصمیم دارد با پشتیبانی کامل خود را. آن گفت: داوطلبانی که مدافع حق تعیین سرنوشت حمایت خارجی مداخله در مخالفت با اصل وضع امنیت ملی در هنگ کنگ “نمی تواند واقعا” رعایت قانون اساسی هنگ کنگ عملا مینی اساسی است.

با توجه به ماده 104 که سند قانونی اعضای شورای قانونگذاری باید قسم به رعایت قانون اساسی و سوگند وفاداری به هنگ کنگ منطقه ویژه اداری. با شروع از سال 2016 هنگ کنگ دولت استفاده کرده است این مقاله به رد صلاحیت انتخاب نمایندگان مجلس خود را “ریاکارانه” سوگند گرفتن. پس از بازگشت افسران تقویت شده اند به صفحه نمایش نامزدها با بررسی های خود را به گفتار.

دولت تاکید کرد که آن را نمی تواند “رد کردن این احتمال که بیشتر نامزدهای باطل خواهد بود” در چند روز آینده.

پکن دفتر ارتباطی است که نشان دهنده دولت جمهوری خلق چین در منطقه ویژه اداری هنگ کنگ با صدور بیانیه ای مشابه اما افزود که کسانی که اظهار داشت آنها را یکسره وتو دولت بودجه و لوایح پس از انتخابات نیز سقوط در رد صلاحیت ردیف.

دو هفته پیش بیش از 610,000 Hongkongers شرکت در انتخابات اوليه از دموکراسی اردوگاه برای تصمیم گیری در یک لیست 30 نامزدها در حال اجرا برای آینده LegCo انتخابات است. هدف این است که برای برنده اکثریت کرسی های قوه مقننه.

Chris Patten, آخرین فرماندار هنگ کنگ تحت حکومت استعماری بریتانیا توصیف رد صلاحیت به عنوان “ظالمانه سیاسی purge”:

امنیت ملی قانون است که استفاده می شود به disenfranchise اکثریت هنگ کنگ شهروندان […]بدیهی است که در حال حاضر غیر قانونی به دموکراسی اعتقاد دارند… این نوع رفتار است که شما انتظار می رود در دولت پلیس.

رد صلاحیت تصمیم گیری در خصوص رد صلاحیت سیاسی میانه رو از مدنی, حزب, نشان می دهد که پکن را دیگر تحمل هر گونه مخالفت سیاسی صدای درون LegCo.

در حال حاضر چهار مدنی نامزدهای حزب دریافت کرده اند رد صلاحیت متوجه. آلن Leong, صندلی حزب پیش بینی شده است که تمام شش حزب خود را نامزد خواهد بود رد صلاحیت شده به عنوان نامه از بازگشت افسران تقریبا دقیقا همان است و از این رو نمی تواند نتیجه یک بررسی مستقل روند.

جاشوا وانگ ارسال شده خود بازگشت افسر نامه در توییتر و گفت: در نظر موضوع:

پکن نشان می دهد در مجموع بی توجهی به اراده Hongkongers, high heels بر این شهر آخرین ستون از محو استقلال و تلاش برای حفظ هنگ کنگ مقننه تحت آن گرفتن شرکت.

یکی دیگر از رد صلاحیت نامزد وابسته به localists تیفانی یون گفت در توییتر

تبعید فعال ناتان قانون اشاره کرد که پکن تبدیل دلار هنگ کنگ شورای قانونگذاری به سیاسی در بدن شبیه به حزب کمونیست چین (CCP) دستکاری ملی چین معادل یک مجلس:

جرم رد صلاحیت LegCo نامزدهای شوکه جامعه بین المللی است. وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab را محکوم کرد تصمیم:

روشن است آنها شده اند رد صلاحیت به دلیل دیدگاه های سیاسی تضعیف تمامیت یک کشور و دو نظام و حقوق و آزادی های تضمین شده در اعلامیه مشترک و هنگ کنگ قانون اساسی.

مارکو روبیو رئیس ایالات متحده روابط خارجی سنا فرعی اظهار داشت:

اقدامات هنگ کنگ دولت به رد صلاحیت 12 طرفدار دموکراسی نامزدها از در حال اجرا در شورای قانونگذاری انتخابات از جمله جاشوا وانگ و Lester شوم نوار هنگ کنگ مردم صدای خود را و امن و امان پکن را کنترل شهر. حزب کمونیست چین تعیین برای بازسازی این شهر که در آن تصویر یک خشم و یک فاجعه برای کسانی که به علت حمایت از آزادی است. ایالات متحده و جامعه بین المللی باید در پاسخ به این حملات توسط CCP و کمک به هنگ Kongers خواهد شد که نیاز به حفاظت از اذیت و آزار سیاسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر