خانه نشین بینندگان اضافه کردن چند ارائه دهندگان ویدئو


Hub, مطالعه می یابد دیزنی+ در حال حاضر در 31 درصد از خانوارها

مصرف کنندگان ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Coronavirus در حال افزایش تعداد ارائه دهندگان تلویزیون استفاده می کنند بر اساس یک مطالعه جدید.

توپی یافت می شود که تعدادی از خانه ها را با یک جریان خدمات افزایش به 78% 72% در سال گذشته است. و متوسط خانوار در حال حاضر نزدیک به 5 خدمات مختلف از جمله هر دو سنتی پرداخت-TV و خدمات جریان از 3.7% یک ماه پیش و 3 در سال 2018 است.

عمده خدمات جریان را دیده اند افزایش مشترکین. Netflix نقل مکان کرد تا به 63 درصد از خانه ها از 62 درصد از یک سال پیش. آمازون می گویند حتی بزرگتر پرش افزایش به 42 درصد از 37 درصد. Hulu افزایش یافته و به 28 درصد از 26 درصد است.

دیزنی+ که راه اندازی در اواخر سال گذشته است که در حال حاضر در 31% از صفحه اصلی. تلویزیون اپل+ در 6 ٪ از خانه.

نه همه خانواده ها پناه در خانه و رفتار آنها متفاوت است از کسانی که در حال مطالعه بر داشت. تفاوت بود حتی بیشتر از زمانی که کودکان و نوجوانان در خانواده.

در میان کسانی که نه خود جدا با بچه ها 61 درصد خدمات جریان. در میان کسانی که خود منزوی 82 درصد خدمات جریان. و در میان کسانی که خود منزوی با بچه ها در خانه و 94 درصد تا به حال یک جریان خدمات.

متوسط تعداد خدمات جریان در خانه بودند که نمی توان در خانه بود 2.9. این افزایش به 5.3 خدمات در میان خانه های که در قرنطینه بودند. خانه با بچه ها تا به حال 7 خدمات و خانه های که قرنطینه با بچه ها در خانه تا به حال 7.5 خدمات به طور متوسط.

Netflix بکشد در 44 درصد از خانه که نیست quarantining خود و تا به حال هیچ بچه ها. در قرنطینه خانه با بچه ها 83 درصد Netflix بکشد. برای دیزنی+ شماره افزایش یافت و از 13 درصد به 54 درصد. Hulu سهم شروع به پریدن کرد از 19 درصد به 31 درصد و آمازون افزایش یافت و به 55 درصد از 31 درصد.

“وجود دارد هیچ کمبود مطالعات اخیر نشان می دهد که مصرف کنندگان در حال تماشای بیشتر تلویزیون آنها به عنوان پناهگاه در خانه گفت:” پیتر Fondulas اصلی در مرکز و همکاری نویسنده از مطالعه. “چه مطالعه ما نشان می دهد دقیقا همان جایی که آنها در حال تبدیل به پر کردن خود را به تازگی پیدا کردم مشاهده زمان در درجه اول به جریان خدماتی که ارائه یک ترکیب منحصر به فرد اصل دوستدار خانواده عناوین و نشان می دهد که می تواند یک بیت از دلتنگ آرامش در طول این بی سابقه و پر استرس ،

توپی انجام شده خود را “بهترین بسته نرم افزاری مطالعه” با انجام 2,000 مصاحبه با مصرف کنندگان ایالات متحده در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>