Hockey jersey ساز تغییر چرخ دنده ها به کمک در مبارزه با بیماری همه گیر

در دنیای واقعی که در آن کسب و کار از همه نوع کاهش یافته است چه آنها به طور معمول انجام و تن به تن به کمک در مبارزه با کروناویروس همه گیر Bonvino و کارکنان خود را در برج جوزا ورزشی سخت در محل کار بودند. تمام آخر هفته و حتی در یک روز تعطیل آنها تولید facemasks و لباس برای مردم در خط مقدم نبرد.

برج جوزا است که در کسب و کار برای بیش از 25 سال طراحی و تولید کشباف هاکی فرسوده توسط ماوریکس و تعدادی دیگر از کالج های حرفه ای و تیم آماتور در سراسر شمال امریکا است.

یک ماه پیش با محل کار بستن و “عادی” زندگی در حال تغییر, برج جوزا تماس گرفته شد یک شرکت بهداشت و درمان در مورد ساخت تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز است که در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. Bonvino گفت: بله بلافاصله.

“ما تا به حال هیچ ایده چگونه به آن را انجام دهد ما فقط می خواست برای کمک به. زیرساخت در حال حاضر در محل و فوق العاده ترین چیزی بود که کارکنان و نوع مردم هستند” Bonvino گفت. “من به آنها گفتم من می خواهم پرداخت و آنها را به عنوان طولانی به عنوان من می توانم آنها را به آمده در به کار است. هر یک از آنها, اما, یکی, که خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. آنها مردم خوب است و آنها می خواهند برای کمک به.”

هنوز هم وجود داشته است با چالش های در اطراف هر گوشه برخورد با آنچه Bonvino خواستار “کم خونی” عرضه زنجیره ای برای مواد و ردیابی کردن چیزهایی مانند الاستیک و یک نوع خاص از پنبه که در تامین کوتاه مدت به این بیماری همه گیر است که احساس در هر گوشه ای از جهان است. برخی از کارکنان که به طور معمول دوختن لباس هاکی در برج جوزا کارخانه ابراز نگرانی در مورد که در مجاورت نزدیک با یکدیگر در یک زمان هنگامی که اجتماعی فاصله این قانون است. راه حل ابتکاری داشت.

“ما در زمان برخی از ما ماشین آلات صنعتی و آنها را به حال تحویل به کارکنان خانه های برای استفاده از در حالی که آنها در حال قرنطینه” Bonvino گفت. “من شوخی که نه بیش از حد بسیاری از مردم احمق هستند به اندازه کافی برای انجام آنچه ما انجام می دهند برای زندگی, بنابراین ما باید ماشین آلات و مجموعه مهارت.”

آنها در حال تولید حدود 3500 ماسک یک روز در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا به عنوان بیمارستان, پرستاری در خانه, St. Paul پلیس آوگسبورگ دانشگاه شهر مینیاپولیس و سنت Paul آتش نشانی باید همه را در سفارشات. در زمانی که بیکاری براده ها در تمام زمان بالا وجود دارد هیچ کمبود ساعت ساخت ماسک و لباس در میان برج جوزا نیروی کار است.

“آنها نیاز به پرداخت می شود و ما در حال بدیهی است که نگه داشتن آنها را مشغول. آنها بوده ام فقط فوق العاده ای” گفت: Bonvino که بزرگ شدم بازی هاکی در ادینا. او این ایده برای یک jersey شرکت در کلاس 10 هنگامی که او دبیرستان هاکی و تیم نا امید شده بود در کیفیت نیوجرسی او داده شد.

او تشبیه تلاش شرکت هایی مانند برج جوزا به داستان از جنگ جهانی دوم هنگامی که عمده کارخانه خودرو دوباره ابزارکاری به هواپیماها و سلاح های به جای اتومبیل و ملت هم کشیده.

“خوبی از مردم فقط شگفت انگیز است. مردم ارائه شده به پیک مسائل برای ما و ما تا به حال دیگر افرادی که در پرداخت به ما و گفت: “اگر کسی مجبور نیست یک ماسک با استفاده از این برای پرداخت هزینه برای آنها'” Bonvino گفت. “این خوب است برای دیدن آنچه که مردم واقعا دوست دارم. برای دیدن است که به شما می دهد برخی از امید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>