Hiltzik: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره حملات ایالات متحده خدمات پستی با دروغ

از شمار پاتولوژیک تمرکز و چرخش در اطراف رئیس جمهور تهمت رویکرد به حاکم شاید عجیـب است که خود را بی امان خصومت ایالات متحده خدمات پستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن را دوباره طی یک خبر در جلسه سهشنبه, وقتی که, باعث, یک سوال از یک خبرنگار او hared پس از خدمات پستی و یکی از مهمترین مشتریان Amazon.com.

در سبک معمول خود مغلوب ساختن پیشی جستن انکار مسئولیت خدمات پستی. “من به شما بگویم که مرگ از خدمات پستی,” او گفت:. “این شرکت های اینترنتی است که به مسائل خود را به خدمات پستی بسته.” او اظهار داشت که خدمات پستی را از دست می دهد پول “هر بار که آنها ارائه یک بسته برای آمازون و یا دیگر این شرکت های اینترنتی که ارائه شده است.”

او گفت که اگر خدمات پستی افزایش قیمت “در واقع بسیاری از آنها می تواند پول و یا حتی شکستن.” او ادعا کرد که او تا به حال هیچ قدرت بیش از این سرویس به دلیل آن اجرا شده توسط تخته مستقل “منصوب شده توسط دولت است.”

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط برای باز کردن وجود دارد بنابراین اجازه دهید رول تا آستین ما و شروع کنید. بیایید نگه داشتن در ذهن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله به یک خدمات دولت به طور خاص طراحی شده برای ارائه جهانی و تحویل اتصال با هم یک ملت از راه دور Aleutian آلاسکا به کلید غرب از دریاچه جنگل منجمد در شمال مینه سوتا تا حدودی Brownsville, Texas.

خدمات پستی به طور خاص برشمرده در theConstitution (مقاله). قرار دادن آن همه با هم و این تصور که آنها ارائه می شود باید تنها در سود و یا حتی در شکستن حتی هزینه های پشتیبانی نشده توسط قانون یا سنت.

ما نمی عملیات نظامی در سود و یا مدارس و یا هر گونه دیگر خدمات عمومی; مفهوم که خدمات پستی باید “اجرا مانند یک کسب و کار” را به عنوان دعوت است که به محافظه کاران است کد برای تضعیف عمومی خوب و اجازه دادن به شرکت های خصوصی زین.

مغلوب ساختن پیشی جستن را منفجر کرد در این خبرنگار را تکرار یک ادعای او نسبت به Rep. Gerald E. کانلی ( D-Va.), که تهمت کشته شدن یک ماده در یک coronavirus نجات اندازه گیری است که باید با توجه به خدمات پستی اضطراری تخصیص 25 میلیارد دلار.

در آخرین نجات بسته خدمات پستی تنها با دریافت یک وام مورد حمایت دولت تا 10 میلیارد دلار; پستی مقامات گفته اند که به آن نیاز دارد بیشتر به آن را تضمین کند ادامه داد: عملیات ماه ژوئن گذشته.

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی اگر چه این درست است که خدمات پستی نظارت مستقل حکام همه آنها موضوع را به ریاست جمهوری انتصاب. در حال حاضر هیئت مدیره دارای دو جای خالی و پنج عضو است. هر یک از پنج منصوب شد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

جداگانه پستی در کمیسیون تنظیم مقررات قدرت برای تنظیم نرخ که تهمت عمده لو لو می. PRC است پنج نفر از آنها بیش از سه می تواند از اعضای این حزب است. فعلی کمیسیون سه (دو حزب دموکرات و جمهوری خواه) منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن. دو نفر دیگر از اعضای هر دو حزب جمهوریخواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به نظر می رسد به سرعت در این. او در این جلسه گفت: “ما فقط یک شانس برای انتصاب یک زن و شوهر از مردم بر روی این کمیسیون به عنوان من درک می کنم آن است که خوب است.”

آن را سخت به اینسو انسو جمع کردن آنچه که او صحبت کردن در مورد. او سه انتصاب در ژوئن 2018 و اوت و ژوئن سال گذشته که امتداد واژه “فقط” خیلی دور. دو کرسی را باز نکنید تا 2022. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را انتصاب نمی بینم همه چیز خود را در راه او هیچ کس به سرزنش اما خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که یک cut-rate مقابله با آمازون است که در قلب این خدمات را در ضرر و زیان است که آن را از دست می دهد پول در هر آمازون بسته و یا که در آن می تواند حرکت به سیاه و سفید اگر آن jacked قیمت “زیادی” نیست بر اساس حقایق است.

بیشتر احتمال دارد آنها خود را بر پایه دشمنی به آمازون است که متعلق به جف بزوس که به طور جداگانه دارای واشنگتن پست. است که چوب در مغلوب ساختن پیشی جستن craw به دلیل پست تولید برخی از مهمترین جستجوی موثر و مهم — پوشش دولت او.

در واقع تهمت آشکار تهدید کارگردانی در آمازون باید منجر به blowup از $10 میلیارد دلار قرارداد با تکنولوژی بالا خدمات است که پنتاگون تعلق می گیرد به مایکروسافت است. آمازون شکایت کرد تا برای متوقف کردن این جایزه تصریح می کند که پیشنهاد خود را برتر شد و از دست داده بود و مایکروسافت تنها به دلیل تهمت دخالت. این معامله این است که هنوز در دادگاه است.

آمازون و دیگر بسته های تحویل خدمات از جمله کسانی که مانند فدرال اکسپرس است که اینترنت تجار تبدیل شده اند بسیار مهم پایه مشتری برای خدمات پستی. هیچ مدرکی وجود ندارد که از خدمات مالی گزارش می دهد که این تحویل ساخته شده است در از دست دادن. در واقع آنها حساب برای افزایش سهم از درآمد خود را.

در سه ماهه اول سال مالی 2019 به پایان رسید Dec. 31 سرویس گزارش حمل و نقل و بسته های افزایش درآمد $146 میلیون یا 2.3% با وجود یک دوره کاهش از 84 میلیون قطعه یا 4.6 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

رشد در بسته درآمد احتمالا نمی تواند را تشکیل می دهند برای کاهش شدید در کلاس اول ایمیل است که یکی از چالش های مواجه شده توسط خدمات پستی. این سرویس قطعا می تواند مذاکره قرارداد در نرخ های بالاتر اما واضح و آشکار وجود دارد محدودیت پس از تحویل بسته نیست قانونی انحصار این سایت متعلق به خدمات پستی و در سطح برخی از آن را از دست دادن کسب و کار به دیگر بسته خدمات و یا به یک خانه رشد خدمات مانند یکی که آمازون تا به حال در آن کار می کند.

شرایط واقعی از آمازون مقابله با خدمات پستی نیست ، اما دلیلی برای این باور که رابطه نسبتا کارآمد است. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه “این شرکت ها … در راه رفتن و رها کردن هزاران نفر از بسته های روی زمین از اداره پست و می گویند:” تحویل آن است.”

اما آمازون می بالد به خوبی توسعه یافته لجستیکی ظرفیت. توسط برخی از حساب شرکت می کند از یک مقدار قابل توجهی از مرتب سازی قبل از رها کردن آن بسته به خدمات پستی به حمل چند مایل است.

هیچ یک از اختلافات است که خدمات پستی را از دست می دهد میلیاردها دلار از یک سال — $8.8 میلیارد دلار در سال مالی گذشته در درآمد حاصل از $142.6 میلیارد دلار است. اما بزرگترین و تنها عامل آن جوهر قرمز است دستور کنگره اعمال شده در سال 2006 که در آن prefund خود را بازنشسته تحت پوشش بیمه درمانی هزینه های مورد نیاز دیگر هیچ سازمان دولتی مواجه است.

کانلی و همکار دموکرات امیدوار به از بین بردن اختیارات و در نتیجه برآمدگی بدهی از طریق coronavirus بسته نجات اما شکست خورده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده انجام هر کاری برای بهبود خدمات پستی در اقبال و نه تا به او نشان داده است که او را درک مشکلات آن است. به عنوان با بسیاری از مسائل او می تواند انجام دهد هر کس به صحبت کردن در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>