Hiltzik: کالیفرنیا در حال ساخت Obamacare کار حتی با COVID-19

در میان چهل تکه از دولت در سطح روش برای اصلاح مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا همیشه بود از آن همه در آغوش قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت گسترش مدیکید در نظر گرفتن استفاده کامل از دولت فدرال یارانه از گسترش برنامه هزینه — شروع در 100 درصد از سال 2014 تا 2016 و اقامت در 90 درصد در این سال و فراتر از آن.

آن را تاسیس فردی خود را, بیمه, بورس, Covered California, و مدیریت آن به طور فعال به طوری که گزینه های پوشش و هزینه های قابل فهم خواهد بود برای متقاضیان و منافع خواهد بود سازگار است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان به دنبال یک استراتژی تضعیف ACA با کاهش بودجه بازاریابی و اجازه می دهد ارزان آشغال طرح بیمه سیل بازار کالیفرنیا مقاومت است.

دولت ممنوع ناخواسته برنامه های نهاد یک فرد حکم مجازات به عنوان یک جایگزین برای مجازات ایران با کنگره در سال 2017 لغو و تمدید حق بیمه یارانه بیشتر به طبقه متوسط از یارانه های دولت فدرال بود.

نتیجه این شده است ادامه داد: قوی ثبت نام و نسبتا متوسط حق بیمه را افزایش می دهد. بیش از 418,000 کالیفرنیا ثبت نام در تحت پوشش کالیفرنیا در طول باز ثبت نام برای اولین بار برای سال 2020 41 درصد افزایش از سال قبل است. دولت ارز را پوشش می دهد در حدود 1.5 میلیون عضو دارد.

به من گزارش چند ماه پیش که halcyon دوران قبل از COVID-19 شد ملت شماره 1 نگرانی از افتتاح فرد بیمه مبادلات در سال 2013 کالیفرنیا بیمه نرخ کاهش یافته 10 درصد به 7.2%.

که بزرگترین افت در کشور است. در میان “واجد شرایط بیمه” مردم — است که به استثنای کسانی که محروم از شرکت به دلیل وضعیت مهاجرت آنها مانند بزرگسالان مستند نشده ساکنان این میزان حتی کمتر از 3 درصد است.

سوال این بهار بود که آیا coronavirus خواهد upend سیستم تحت پوشش کالیفرنیا ایجاد شده است. پاسخ به نظر می رسد هیچ. تحت پوشش کالیفرنیا روز سه شنبه اعلام کرد که میانگین حق بیمه برای سال 2021 افزایش 0.6% — حتی کمتر از 0.8 درصد افزایش شارژ برای پوشش این سال بیش از گذشته است.

مشتریان مایل به فروشگاه جدید 2021 برنامه های بورس می گوید: می توانید انجام دهید حتی بهتر — کاهش نرخ به طور متوسط 7.3% در سطح ایالت و تا آنجا که 13.4 درصد در بخش هایی از لس آنجلس بدون تغییر منافع خود را. این آمار و ارقام را منعکس نمی کند دولت و یارانه های دولت فدرال است که می تواند به کاهش حق بیمه و حتی بیشتر.

“این یک داستان در مورد آنچه در آن به معنی قرابت به سه سال از یک دولت به دنبال تضعیف قانون مراقبت مقرون به صرفه در مقابل یک دولت است که می گوید:” نه, که مسیر ما در حال رفتن به,'” Peter V. لی مدیر اجرایی تحت پوشش کالیفرنیا به من گفت. “ما در حال دیدن در کالیفرنیا یک نتیجه نهایی چندین ساله از ساختمان در قانون مراقبت مقرون به صرفه.”

تمام 11 حامل بماند ارز در سال آینده. دو را گسترش خواهد در درون دولت: سرود صلیب آبی اضافه خواهد شد پنج شهرستان و اسکار اضافه خواهد شد یکی.

عوامل متعددی منجر به تعدیل شرکت های بیمه’ محاسبات.

یکی بود که تلاش های چنین به عنوان پناهگاه در خانه سیاست ها به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 در کالیفرنیا کار کرده و به خصوص از طریق زمستان.

“دامنه و مقیاس از بستری شدن در بیمارستان است به مراتب کمتر از آنها ممکن است اگر کالیفرنیا نشسته بودند در دست خود را و اجازه دهید همه گیر اجرای آن را” لی می گوید. تحت پوشش کالیفرنیا برآورد اولیه برای حداقل 400,000 COVID مربوط به بستری شدن در بیمارستان در این سال وجود دارد شده اند کمتر از نیم است که بسیاری از.

اگر چه عفونت rebounding در کالیفرنیا هزینه کلی درمان در حال کاهش است به عنوان متخصصان پزشکی یادگیری بهترین شیوه. “به مراتب کمتر از افرادی که آلوده می شوند در بیمارستان بستری هستند و از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و کمتر تا پایان در مراقبت های ویژه” لی می گوید.

برخی از غیر COVID عوامل کمک به متوسط افزایش حق بیمه برای سال آینده تحت پوشش کالیفرنیا می گوید. یکی کنگره لغو دسامبر گذشته از ACA سلامت بیمه و مالیات که می رود به اثر Jan. 1.

این مالیات که در محدوده زمانی معین به عنوان بالا به عنوان 3.3 درصد از حق بیمه های جمع آوری شده بود کاملا منفور توسط صنعت بیمه که در نهایت راه خود را در یک دائم لغو پس از goading کنگره به حالت تعلیق آن در 2017-2019. لغو کاهش حق بیمه برای 2021 حدود 1.7 درصد و به طور متوسط در بورس می گوید.

هنوز هم مهم ترین درس از تحت پوشش کالیفرنیا تجربه با نرخ است که در حال گسترش استخر از بیمه افراد و خانواده ها با ساخت مطمئن شوید که پوشش در واقع مقرون به صرفه است کلیدی برای ساخت ACA کار می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستمر ادعا میکند که ACA شده است یک “فاجعه” و وعده داده است که او را ثبت نام جایگزینی اصلاحات که همیشه به نظر می رسد در دو هفته بیش از افق. اما او نمی هر گونه ایده هایی برای انجام این کار, و بدون پاسخ برای این واقعیت است که در کالیفرنیا ساخته شده است ACA کار می کنند.

مایکل Hiltzik لس آنجلس تایمز مقاله نویس. (c)2020 لس آنجلس تایمز. توزیع شده توسط تریبون محتوای آژانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktirici