تپه غربی پیتسبورگ می تواند صدها نفر از خانه های جدید

این تپه در جنوب غربی پیتسبورگ به زودی می تواند دیدن صدها نفر از خانه های جدید اگر شهر تصویب یک توسعه دهنده برنامه ریزی برای این منطقه است.

این Faria/جنوب غربی تپه پروژه که شامل تا 1500 خانه در 341 هکتار با یکی دیگر از 265 هکتار برای فضای باز در نظر گرفته خواهد شد در پیتسبورگ کمیسیون برنامه ریزی شنوایی در 7 p. m. روز شنبه. اگر توصیه می شود آن را بعد از رفتن قبل از به شورای شهر برای تصویب.

Seeno را کنکورد مبتنی بر کشف سازندگان برای درخواست این کمیسیون توصیه به تصویب توسعه قرارداد متمم به این شهر به طور کلی برنامه ریزی و پیش از ى نامگذاریهای و همچنین بررسی اثرات زیست محیطی اسناد و مدارک.

منتقدان از جمله محیط زیست و گروه نجات Mount Diablo می گویند توسعه است و ارائه جزئیات به اندازه کافی برای درک پروژه اثرات از جمله در منطقه ای جدید پارک در کنکورد طرف تپه.

ست آدامز از ذخیره Mount Diablo گفت که تحت برنامه های توسعه می تواند رخ دهد در بالای ridgeline و در منطقه ای که کمتر دیده می شود چرا که آن را یک بار به طور رسمی تحت کنکورد سلاح های دریایی’ ایستگاه دست.

“این یک مورد که در آن ridgeline باید از آن محافظت شود و پیتسبورگ ساکنان باید به اندازه دسترسی به جدید پارک منطقه ای) به عنوان دیگر شهرستانها,” او گفت:. “پیتسبورگ ساکنان شایسته برای دسترسی به این پارک و مسیرهای نمایشگاه این نمایش زیبا و زیستگاه های حیات وحش.”

برنامه ای برای توسعه این تپه در تاریخ به سال 2006 زمانی که شهر تایید توافق با Seeno که تاسیس دستورالعمل برای توسعه دائمی کمربند سبز حائل در امتداد لبه های داخلی رای دهندگان تایید شهری محدود کردن خط. منطقه حائل به طور دائم حفظ تمام زمین بین شهر کنکورد مرز و اولین مجموعه از پشته.

چهار سال بعد در سال 2010 Seeno ارائه یک نرم افزار برای این شهرستان شروع به الحاق این سایت که حرکت این شهرستان مرزی به طوری که این ویژگی می تواند در داخل محدوده شهر است. محیط زیست بررسی شد و بعد از آن انجام شده و تغییرات ایجاد شده در طول راه با نهایی EIR در دسترس ساخته شده برای نقد و بررسی در تاریخ 17 ژوئیه این سال است.

پیشنهاد 606 هکتار پروژه سایت محدود بیلی جاده و هنوز ساخته نشده بیلی شهرکهای زیربخش به شرق; کنکورد محدوده شهر و به تازگی بسته کنکورد سلاح های دریایی ایستگاه به جنوب و غرب; و سن مارکو و Vista Del Mar مسکونی تقسیم بندی در امتداد مرز شمالی و دیگر فضای باز مناطق در امتداد مرز شمال شرقی.

ارسال نظر برای برنامه ریزی کمیسیون ایمیل به meetingcomments@ci.pittsburg.ca.us

در این نشست خواهد بود بصورت زنده در https://bit.ly/3jJQ383.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر