“ملاقات ما در [هیل-موری دروازه بان] Remington Keopple خانه در تابستان” Strobel گفت.

“من هرگز آن را فراموش نکنید. ما گفت: “چرا ما تبدیل به دولتی قهرمانان ما ارشد سال?'”

که یک هدف در یک تیم می تواند انجام و در سال 2020 که تپه-موری.

پنجم-کشت پیشگامان را شکست داد شماره 3 دشت بهشت 4-1 در کلاس 2A ایالتی مینه سوتا هاکی قهرمانی شنبه شب 7 مارس در اکسل انرژی مرکز خود عنوان چهارم در مدرسه تاریخ و برای اولین بار از سال 2008 است. برای عقاب شنبه دوم شکست مستقیم در قهرمانی.

“من عاشق این بچه ها برای همیشه” گفت: Strobel پسر علامت Strobel عضو تپه-موری 1991 قهرمانی تیم. “ما در حال 2020 دولتی دبیرستان قهرمانان. ما می توانیم زندگی می کنند که با بقیه از ما زندگی می کند و این بهترین احساس در جهان در حال حاضر.”

Strobel به ثمر رساند پیشگامان سوم و چهارم اهداف برای اطمینان از پیروزی و کسب خود را از یک نقطه در کلاس 2A تمام مسابقات تیم است.

هیل-موری (22-6-3) کنترل بازی از شروع برگزاری لبه در عکس و شانس به ثمر رساند و در زمان یک هدف منجر به وقفه و با قدرت بازی گل توسط Matthew Fleischacker در یک نقطه شات از طریق یک خوشه از بدن در مقابل خالص 7:22 به بازی.

نیک Pierre تا به حال یکی کمک در هدف و در آن نقطه به حال کمک در آخرین پنج پیشگامان اهداف رفتن به یک چهارم نهایی. همه مسابقات چپ انتخاب St. Paul با دو گل و پنج پاس گل در سه بازی.

هیل-موری تمدید سرب در دوره دوم با تشکر از اوون Quast هدف در 3:46 علامت و Strobel این شال با هدف 1:54 چپ در دوره دوم.

دشت بهشت همه مسابقات رو به جلو بن Steeves نفس زندگی را به عقاب (23-7-1) و آرام جمعیت هنگامی که او را عقاب در هیئت مدیره 5:49 به دوره سوم با تیم پیشرو هدف چهارم از مسابقات اما هیجان و تعلیق کوتاه بود.

Strobel این اضافه کاری قهرمان در روز جمعه نیمه نهایی در برابر سنت توماس از آکادمی به ثمر رساند خود را هدف چهارم این مسابقات به یخ بازی برای پیشگامان.

همه مسابقات goaltender Remington Keopple به پایان رسید و مسابقه با .942 موجب صرفه جویی در صد و متوقف 21 عکس در روز پیروزی. اکسل Rosenlund همچنین در این مسابقات تیم تا به حال 25 موجب صرفه جویی در از دست دادن برای دشت بهشت.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا دبیرستان هاکی در بازی زندگی می کنند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im