تپه Dems فشار Pai به دفاع از تلویزیون مجوز در معرض خطر

خانه انرژی و تجارت کمیته رهبران خواهید FCC رئیس Ajit Pai را تضمین FCC نمی خواهد جلو تلویزیون ایستگاه مجوز بیش از پخش محافظت گفتار.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید ایستگاه به جلو و تایید آگهی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین با ارسال نامه ای به برخی از ایستگاه های تلویزیونی گفتن آنها را به توقف در حال اجرا یک آگهی از اولویت های ایالات متحده آمریکا (PUSA) اقدام صندوق دموکراتیک Super PAC یا مجوز خود را می تواند در معرض خطر.

به کمپین گفت که این آگهی که ترکیبی از فایل صوتی رئیس جمهور کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این ویروس در ابتدا به دروغ می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus یک جعل است.’

در نامه خود به رئیس Pai, خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) و ارتباطات فرعی رئیس مایک دویل (D-Pa.) گفت که نشان می دهد این مجوز می تواند در معرض خطر بود و بر خلاف قانون اساسی و ارتباطات عمل می کنند.

“در زمانی که دولتهای خودکامه در سراسر جهان با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان بهانه ای برای سرکوب آزادی مطبوعات ما باید تاکید مجدد – نه تضعیف – تعهد آمریکا به مطبوعات آزاد” Pallone و دویل نوشت. “توسط سکوت FCC می فرستد نگران کننده سیگنال است که در آن تحریم این تهدیدات و پخش مجوز می تواند در معرض خطر است.”

آنها به نام Pai (در واقع آنها با استفاده از کلمه “تقاضا”) به “اطمینان رسانههای که آژانس نمی خواهد به لغو مجوز برای پخش از نظر قانونی محافظت گفتار.”

Pai گفت: در حال حاضر FCC نمی خواهد جلو و یک مجوز بر اساس محتوای خبر-که مظنونان حمله به دانشگاه Pallone و دویل ذکر شده–اما که در رابطه با حجاب مجوز تهدید از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر NBC–او گفت: “کسی باید چالش مجوز–بیش از محتوای آن خبر گفته بود که این خبر جعلی.

اما این یک تبلیغ نیست یک خبر و قانونگذاران می خواهند جدید برگردانند. “ما اعتقاد داریم FCC یک وظیفه به ارائه راهنمایی روشن برای پخش و عمومی است که تهدیدات توسط سیاستمداران در مورد حفاظت گفتار نمی خواهد نفوذ در سازمان و یا مجوز پخش” آنها نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>