بزرگراه ها از طریق Grand Marais بین المللی می افتد هدفمند برای بازسازی

سه نفر از شمال شرقی مینه سوتا بزرگراه پروژه های برجسته شد پنج شنبه زمانی که دولت اعلام کرد 188 جاده و پل پروژه از جمله یک جفت از پروژه های طراحی شده برای بازسازی مینه سوتا بزرگراه 61 بين Grand Marais و مرز کانادا است.

دوقلو بزرگراه 61 پروژه در آمده در حدود 20 میلیون دلار در هر, همراه با 12.9 میلیون دلار پروژه برای بازسازی ایالات متحده بزرگراه 53 طریق بین المللی می افتد. هر یک از این پروژه ها آغاز خواهد شد در این فصل و کشش به ساخت و ساز در آینده مبارزات.

فرماندار Tim Walz ارائه معافیت برای کارگران درگیر در ساخت و ساز جاده نگهداری و آب و برق پروژه های در سفارش خود را به ماندن در خانه در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“این مهم است که MnDOT ادامه کار خود را برای حفظ و بهبود کشور ما زیرساخت های حمل و نقل” کمیسر مارگارت اندرسون Kelliher گفت: در MnDOT انتشار اخبار. “امن و قابل اعتماد و مرکب سیستم حمل و نقل ضروری است برای نگه داشتن کشور ما در حال اجرا در زمان بحران. MnDOT پروژه های ساخت و ساز ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده و در ارشاد تعیین شده توسط دولت فدرال و مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

علاوه بر این MnDOT گفت: آن را به کار بر روی یکی دیگر از 66 پروژه به بهبود و فرودگاه ها و بنادر و حمل و نقل و راه آهن که در خارج از دولت جاده و ساخت و ساز برنامه.

بین المللی می افتد پروژه را نرم و صاف پیاده رو سطح بهبود دسترسی پیاده و ایمنی و به روز رسانی های زهکشی بهتر و کیفیت بصری به بزرگراه 53, MnDOT گفت. در Grand Marais و در بزرگراه 61 پروژه را نرم و صاف پیاده رو سطح بهبود دسترسی پیاده و ایمنی و بهبود زهکشی و جریان پایداری.

کار بین المللی می افتد انجام خواهد شد ژوئیه تا اکتبر سال 2020 است و ممکن است از طریق اکتبر سال 2021 با محوطه سازی در سال 2022.

The Grand Marais/بزرگراه 61 پروژه استفاده خواهد شد Cook County Road 7 به مسیر انحرافی را طی ترافیک. آن آغاز می شود در ماه مه و امتداد به 2021. 17-مایل در بزرگراه 61 پروژه دورتر تا جاده را از طریق Grand حمل آغاز می شود در ماه جولای است و انتظار می رود برای پایان دادن به در سقوط 2021.

نقشه های تعاملی کامل 2020 برنامه ساخت و ساز را می توان در یافت mndot.gov/construction.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>