مدرسه بسکتبال: Suyeishi کمک می کند تا بلند همیشه سبز دره به اولین محل کراوات

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

سن خوزه — همیشه سبز دره Rylan Suyeishi بستری او تا به حال هرگز یک چهارم کاملا مانند دوره سوم در روز جمعه 75-66 پسران بسکتبال پیروزی بر میزبان ناحیهای در شمال غربی تپه در روز جمعه.

5-پا-ارشد 8 14 امتیاز به ثمر رساند که در چارچوب کمک به مامان بزرگ نمایی سه نقطه حاصل کار دو مزیت به 20 نقطه مزیت هفت دقیقه به سه ماهه سوم. همیشه سبز دره به رهبری حداقل هشت امتیاز بقیه راه تامین امنیت یک کراوات در بالای دره شکوفه های ورزشی لیگ Mt. همیلتون بخش با دزدان دریایی با یک بازی باقی مانده است.

“او دوست دارد گوشه سه” گفت: همیشه سبز ولی مربی Arjun Ashokkumar مورد Suyeishi. “او یک چهارم گلزن برجسته. وقتی که دفاع کلید در دیگر بچه ها او را در سمت چپ باز در گوشه و بچه های ما پیدا کردن او و او آنها را فرو ریزد.”

Suyeishi که به پایان رسید با یک تیم-بالا 20 امتیاز به حال سه نفر از سه-اشاره گرها در دوره سوم بود و خراب در دو سه نقطه تلاش است. او غرق در پنج تا از شش free-می اندازد در آن خطا را.

“کمی به سه ماهه سوم, من شروع به از دست دادن تمرکز همه جمعیت, همه در جمعیت و تنها شروع به تمرکز بر روی بازی. که زمانی که عکس های من آغاز شده به سقوط” Suyeishi گفت.

در Cougars تا به حال چهار بازیکن نمره در دو چهره: Suyeishi, Radhir Chenna (17 امتیاز) جی Lad (16 امتیاز) و آروین Randhawa (14 امتیاز). و نه از جمله روهان کل که تا به حال شده است به طور متوسط 15 امتیاز یک بازی بود اما محدود به شش شب جمعه, اما, مهم, چهار امتیاز در آخرین 90 ثانیه از این بازی است. Randhawa نیز برداشت یک بازی-بالا نه ریباند و Chenna اضافه شده شش پرتاب ریباند.

پس از اتمام 4-10 در Mt. همیلتون بخش بازی فصل گذشته (14-12 کلی) همیشه سبز دره بهبود یافته به 19-3 کلی و 11-2 در Mt. همیلتون در این فصل با روز جمعه برنده شوید. پاشنه میزبان سانتا تزا (18-5, 10-3) روز سه شنبه خود را به طور منظم فصل آخر.

“من یک گروه ویژه از بچه های گروه ویژه از سالمندان آنها با من بوده است به مدت سه سال در حال حاضر,” گفت: Ashokkumar اول-سال سر مربی این مامان بود که همیشه سبز دره دستیار برای دو فصل قبل از این یکی. “یکی از چیزهایی که واقعا نگه داشته ما هم امروز ما آرامش.”

ناحیهای در شمال غربی تپه (18-5, 11-2) از دست داد و برای اولین بار پس Jan. 8. دزدان دریایی که ضرب و شتم همیشه سبز دره 71-68 در Jan. 24 میزبان استقلال (14-9, 6-7) در روز سه شنبه.

Alijah واشنگتن تولید یک تیم-بالا 20 امتیاز برای ناحیهای در شمال غربی تپه. هم تیمی اردن مارتینز اضافه شده 13 امتیاز. واشنگتن نیز تا به حال یک تیم بالا هفت ریباند و بازی-بالا چهار دزد.

ناحیهای در شمال غربی تپه در یک موقعیت مخاطره آمیز در پایان سه ماهه اول جمعه به عنوان آن در حال حاضر 10 خطا و همیشه سبز ولی تا به حال تبدیل 12 از آن 13 رایگان-پرتاب تلاش برای گرفتن یک 17-14 منجر شود. اما دزدان دریایی رفت و در 14-7 اجرا برای شروع سه ماهه دوم از جمله هفت امتیاز توسط واشنگتن و را وارد halftime گره خورده است با در Cougars به جز برای زنگ-ضرب و شتم سه اشاره گر توسط Chenna که به همیشه سبز ولی یک 34-31 حاصل کار دو تیم منجر شود.

در Cougars را به ثمر رساند هشت امتیاز از نیمه دوم اما تحت فشار قرار دادند و مزیت آن به 61-41 با 55.2 ثانیه به سمت چپ در سه ماهه سوم در سه پرتاب آزاد توسط Suyeishi.

ناحیهای در شمال غربی تپه بسیج و نقل مکان کرد و در هشت امتیاز در 68-60 با 1:54 در سه ماهه چهارم. اما دو مستقیم سبدهای توسط کل گذشته در حال اجرا شات بانک با 59 ثانیه مانده نگه داشته خانمها بالغ, انجمن خارج از خطر است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر