سلام فرزندان: دو فضا پس از یک دوره یک خطا است می گوید مایکروسافت

توسط Scottie اندرو سی ان ان

(سی ان ان) — را فراموش کرده ام آنچه شما آموخته در دبیرستان کلاس تایپ. مایکروسافت رسما اعلام کرده که دو فاصله بین جملات یکی بیش از حد بسیاری از.

سبک انتخاب در حال حاضر خواهد شد مشخص شده به عنوان یک خطا در Microsoft Word — و کاربرانی که نوار فضا را فشار دهید دو بار پس از یک دوره خدمت خواهد شد کسانی که مخوف آبی squiggly خطوط.

این تغییر برای اولین بار متوجه شده توسط دانشگاه دنور قانون پروفسور آلن چن و گزارش شده توسط tech خروجی آستانه است نورد از به تدریج در سراسر کلمه. بسیاری از کاربران متوجه نیست آن را تا زمانی که نرم افزار خود را به روز رسانی.

عادت استفاده از دو فضاهای یک یادگاری از عصر ماشین تحریر که تایپیست فاصله دو بار به وضوح تعریف پایان یک جمله است.

امروزه تعداد بسیار کمی از سبک راهنماهای توصیه با استفاده از دو فضا پس از یک دوره. این APA شیکاگو ویکیپدیا, AP و ما دفتر چاپ دولت سبک دستی همه توصیه یک فضای بین جملات.

اگر شما کاملا نمی تواند بخشی خود را با معشوق دو فضا در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید: هنگامی که کلمه علامت آن را به عنوان یک خطای راست کلیک کنید برای دیدن گزینه های خود را. شما می توانید از کلمه به این موضوع را نادیده گرفت که آن را می آید تا دوباره و یا مشاهده هر دستوری موضوع نرم افزار علامت گذاری و حذف فاصله از لیست خطاها.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>