‘او گوش دادن’ دلوت مقامات بیمارستان می گویند از Walz

“من فکر می کنم ما سازمان ها مانند بسیاری از سازمان های مراقبت بهداشتی در سراسر کشور است که باید با استفاده از این گذشته شش هفته به انجام این کار واقعا باور نکردنی آماده سازی,” دکتر گفت: نیکلاس ون Deelen, افسر ارشد پزشکی برای بیمارستان سنت لوک در یک کنفرانس خبری هفتگی. “بنابراین ما در یک مکان مختلف از ما شش هفته پیش بود.”

اخبار کنفرانس صورت گرفت در اواخر روز پنجشنبه صبح تا مقامات پزشکی از هر دو سنت لوک و Essentia بهداشت خواسته شد که برای پاسخ به یک اطلاعیه Walz تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است اگر چه برخی از کاهش محدودیت های اعمال شده بود به طور گسترده ای پیش بینی شده است.

Walz بعد اعلام کرد او در گسترش سفارش خود را حداقل دو هفته در حالی که ارائه انعطاف پذیری برای برخی از خرده فروشان به بازگشایی تحت شرایط خاصی.

اندازه گیری پاسخ متناسب با آنچه در ون Deelen و دکتر جان Pryor, بازار شرق جمهور برای Essentia رود از Walz.

“من فکر می کنم فرماندار واقعا در تلاش برای تعادل چیز در اینجا و آن را در یک بسیار هوشمند راه” پریر گفت. “من فکر می کنم او بسیار داده گرا. او گوش دادن به تعداد زیادی از کارشناسان است.”

سنت لوک و Essentia مانند سایر بیمارستان ها شده اند به شدت تنظیم در این باور است که وجود خواهد داشت موجی از بیماران در برخی از نقطه که نیاز به مراقبت برای COVID-19. سنت لوک برای مثال بوده و در این روند بیش از دو برابر آن در بخش اورژانس اتاق و بیش از سه برابر آن در بخش مراقبت ويژه ،

“ما خواهد شد در یک مکان بهتر برای مراقبت از بیماران ما به عنوان آنها نیاز به آن” ون Deelen گفت: پنج شنبه.

در موضوع دیگری از نمایندگان هر دو بیمارستان گفت: تعدادی از تست های آنها برای اداره COVID-19 افزایش یافت در این هفته پس از مینه سوتا وزارت بهداشت گسترش معیارهای تست شامل تمام بيماران مبتلا به COVID-19 علائم.

پریر گفت: به طور متوسط 363 آزمون اجرا گرديد در هر روز در سراسر Essentia نظام سلامت از دوشنبه تا یکشنبه. هفته قبل متوسط بود 223 تست.

اما ون Deelen که نمی باید شماره های خاص در دسترس برای سنت لوک گفت: افزایش نیست به عنوان بزرگ به عنوان او تا به حال انتظار می رود.

او این باورند که وجود دارد می تواند یک کم بروز این ویروس در این منطقه و یا ویروس در بسیاری از موارد ممکن است علائم تولید به اندازه کافی با شدت که مردم زحمت تست کنید.

دکتر راجش Prabhu, بیماری های عفونی پزشک در Essentia اظهار نظر در حالی که تست شماره رفته اند تا درصد مثبت آزمایش رفته پایین به حدود 1% این هفته در مقایسه با 2%-3% قبلا. اما او اشاره کرد که برخی از مردم در حال آزمایش خاص و دلایل پزشکی حتی اگر آنها نمی علامتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>