س: در اینجا من تعریف کلمه چشمک زن در منطقه خلیج: یک دستگاه که پلک به خصوص خودرو را تبدیل سیگنال. هنگامی که فعال, هر خودرو است که در منطقه و به عقب از این نشانه ادغام باید بلافاصله با سرعت بالا مسدود کردن وسیله نقلیه است که در تلاش برای حرکت از ورود به خط مورد نظر. اگر راننده یک ماشین است که با استفاده از blinkers به ادغام زیرا او لین پایان دادن به اتومبیل بعدی او باید همچنان به سرعت مسدود کردن خودرو در تلاش برای ادغام احتمالا باعث او را به اجرا او را به خارج از جاده.

بنابراین در این تعریف من در حال حاضر دیگر هیچ سیگنال اگر من در تلاش برای حرکت به یک خط. من نه خودم را در یک خط به دیگران انجام دهد. من برای باز کردن و سپس شروع به ادغام. اگر من به نوبه خود بر روی سیگنال هر ماشین پشت سر من سرعت و کاهش و من خاموش.

بنابراین هیچ بیشتر blinkers!

دانیل چاپمن سانتا کلارا

A: خوب, ما می دانیم که چگونه شما احساس می کنید. با استفاده از یک blinkers درستی همیشه رتبه به عنوان یکی از بزرگترین peeves حیوان خانگی در جاده های ما.

س: لطفا درخواست خوانندگان خود را به “لطفا خود را فعال کنید چشمک زن قبل از ورود خود را در پدال ترمز!” همچنین به یاد داشته باشید که فعال کردن این سیگنال پس از شروع خط خود را تغییر است راه بیش از حد دیر است.

دیو نوریس, Los Gatos

یک: حیوان خانگی غرض شماره 2.

س: مردم هیجان زده در مورد آی فون جدید است که با این تکنولوژی با استفاده از آنها به نوبه خود سیگنال چشمک زن.

دیو Donahue

یک: در واقع. خود را با استفاده از تبدیل سیگنال به درستی عالی است.

س: در مورد چارلی Lochtefeld را گله مورد تغییر خطوط شاید او باید در نگاه خود رفتار رانندگی. بعضی اوقات یک فرد در خط بعدی برای من خواهد بود رانندگی بسیار آرام و قرار خود را چشمک زن در مقابل من. اگر من ترمز و اجازه دهید که فرد در آنها معمولا به ادامه رانندگی در همان سرعت کم و بدون شتاب به سرعت از ترافیک است.

به عبارت دیگر آنها انتظار من به کم کردن سرعت به اجازه دهید آنها را و پس از آن من باید به درایو در سرعت کندتر به جای سرعت من با استفاده از. این اتفاق در بسیاری از مواقع که من آموخته ام به سرعت به تصویب شخص قبل از او می تواند در مقابل من.

سیگنالینگ معنا نیست که به صورت خودکار راست به حرکت می کند بیش فورا.

لولو Woodside جاده

یک: آن را نمی کند?

س: من دوست ندارم کسی که flips خود را چشمک زن — و سپس فراموش به آن را خاموش.

مریم Ortiz, Fremont,

یک: من بیش از حد.

س: من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من اجازه کسی در آنها رانندگی از 10 مایل در ساعت در زیر حد مجاز سرعت در مقابل من. این یک عادت بد است.

جان استیونس

A: بله, در واقع. رفتن با جریان مردمی.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت در ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im