در اینجا ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر coronavirus

با تشکر از COVID-19 ما تا به حال هرگز برای شستن دست ما تر و تمیز کردن بهار است و حتی بیشتر مهم است.

این آسان نیست که پاک

این COVID-19 ویروس است که حدود 10 ، 000 بار کوچکتر از این دوره در پایان این جمله است. چه مدت آن را معطل می تواند در سطوح خاصی نیست.

تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که ویروس می تواند دوام بیاورد در هوا به مدت 3 ساعت در مس تا 4 ساعت روی مقوا تا 24 ساعت و در پلاستیک و استیل تا 72 ساعت است.

یک گزارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در بر داشت coronavirus مولکول باقی می ماند بسیار پایدار خارجی سرد و یا مصنوعی به عنوان سیستم های تهویه مطبوع در خانه ها و اتومبیل.

این ویروس همچنین رطوبت نیاز دارد به پایدار ماندن و به خصوص در تاریکی است. بنابراین dehumidified خشک و گرم و محیط های روشن باعث می شود آن را سریع تر.

اشعه ماوراء بنفش نور بر روی هر شی که ممکن است حاوی آن شکسته شدن ویروس پروتئین است.

این ویروس نمی تواند از طریق پوست سالم است.

معنی پاک

تمیز یا ضد عفونی? مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می شود ویژگی های مورد تفاوت.

تمیز کردن اشاره به حذف میکروب ها و آلودگی ها و ناخالصی ها را از سطوح. تمیز کردن نیست کشتن میکروب ها است.

ضد عفونی با اشاره به استفاده از مواد شیمیایی برای کشتن میکروب ها بر روی سطوح. این فرایند لزوما تمیز کردن سطوح کثیف و یا حذف میکروب اما با کشتن میکروب ها در یک سطح پس از تمیز کردن آن بیشتر می تواند به کاهش خطر گسترش عفونت است.

Coronavirus یک مولکول پروتئین را کشته است اما واپاشی خود را در آن. فروپاشی زمان بستگی به درجه حرارت و رطوبت و نوع مواد که در آن نهفته است.

CDC مردم را به شستن دست های خود را به طور منظم با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.

اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.

سطوح سخت

CDC توصیه می کند با پوشیدن دستکش یکبار مصرف در هنگام تمیز کردن و ضد عفونی سطوح.

سطوح سخت تمیز شود باید با استفاده از مواد شوینده و یا آب و صابون قبل از ضد عفونی.

برای ضد عفونی رقیق سفید کننده خانگی راه حل, راه حل الکل با حداقل 70% الکل و رایج ترین سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام خانوار ضد عفونی کننده باید موثر باشد. سازمان حفاظت محیط زیست, لیست بیش از 350 ضد عفونی کننده برای کمک به مبارزه با ویروس.

آماده سازی محلول سفید کننده با مخلوط کردن: 5 قاشق غذا خوری (1/3 فنجان) آب ژاول در هر گالن از آب یا 4 قاشق چای خوری آب ژاول در هر لیتر آب

محصولات با سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده در حال ظهور ویروسی بیماری زا به شمار می رود موثر در برابر COVID-19.

مخلوط نکنید لیست

سفید کننده و vinegarBleach و ammoniaBleach و مالش alcoholHydrogen پراکسید و سرکه

نرم (متخلخل) سطوح

برای فرش کف و فرش و پرده حذف آلودگی قابل مشاهده اگر حال و تمیز کردن با پاک کننده مناسب که برای استفاده بر روی این سطوح.

پس از تمیز کردن شستن موارد و در صورت امکان استفاده از گرمترین مناسب آب تنظیم و سپس خشک اقلام به طور کامل.

این ویروس است که یک موجود زنده مثل باکتری ها; آنتی بادی نمی تواند کشتن چه زنده نیست.

نمی لرزش استفاده می شود و یا استفاده نشده و لباس و ملافه یا پارچه. در حالی که این ویروس توسط چسب به یک سطح متخلخل آن است که بسیار بی اثر و تجزیه تنها بین 3 ساعت بر روی پارچه.

اگر کسی بیمار است

تمیز و ضد عفونی بالا-سطوح تماس روزانه در خانواده زمینه های مشترک.

در اتاق خواب و حمام اختصاصی برای یک فرد بیمار در نظر گرفتن کاهش تمیز کردن فرکانس به عنوان مورد نیاز.

تا آنجا که ممکن است یک فرد بیمار باید اقامت در یک اتاق خاص.

پرستار می تواند ارائه, شخصی, تمیز کردن وسایل برای یک فرد بیمار در اتاق و حمام. این منابع شامل بافت حوله کاغذی پاک کننده و سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده.

حمام و سرویس بهداشتی باید تمیز و ضد عفونی پس از هر بار استفاده توسط یک شخص بیمار است. اگر این ممکن نیست مراقب باید صبر کنید تا زمانی که عملی پس از استفاده توسط یک فرد بیمار برای تمیز کردن و ضد عفونی بالا-سطوح تماس.

اعضای خانواده باید به دنبال مراقبت در منزل راهنمایی که در تعامل با مشکوک/تایید COVID-19 موارد است. اطلاعات بیشتر: coronavirus.org

شستن دست به طور منظم

شستن دست مطالعه

اینها برخی از نتایج حاصل از یک مطالعه 2013 توسط دانشگاه مدرسه کسب و کار مهمان نوازی که در مجله منتشر شد محیط زیست و سلامت است. وقتی پرسیده شد که 95 درصد از مردم ادعا کرد به شستن دست های خود را بعد از استفاده از دستشویی های عمومی اما این مطالعه مشاهدهای در بر داشت زیر:

این مطالعه همچنین نشان داد که:

مردم بیشتر احتمال دارد به شستن دست های خود را در صبح و در بعد از ظهر یا شب.

زنان بیشتر از مردان دست خود را بشویید با آب و صابون.

مراقبت های بهداشتی و شستن دست

در تاریخ شستن دست آن کمک بسیاری در بیمارستان ها.

در 1850s فلورانس نایتینگل در نظر گرفته بنیانگذار پرستاری مدرن, اصرار مردم شستن دست های خود را در جنگ بیمارستان در طی جنگ کریمه. این باعث شد تا حد زیادی کاهش نرخ ابتلا به عفونت در میان سربازان زخمی.

امروز در بیمارستان متداول ترین روش برای ردیابی بهداشت دست رعایت مشاهده مستقیم و یا کسی که در حال تماشای مراقبت های بهداشتی کارگران است.

میکروب ها در خانه

نامرئی دشمن نیست به تنهایی. در اینجا نگاهی به میکروب در اطراف خانه وارد شده توسط شرکت SCS تمیز کردن. اطلاعات می آید از خدمات بهداشت ملی و بی بی سی.

با توجه به قدرت دندان 0.5% هیدروژن پراکسید به طور موثر کاهش می دهد انسان coronaviruses در یک مسواک. شما می توانید ترکیب هیدروژن پراکسید با آب (1 قاشق چای خوری از HP 1 فنجان آب) برای رقیق کردن آن است. خیس خوردن یک قلم مو برای 1 دقیقه و سپس شستشو آن را در زیر آب در حال اجرا.

منابع: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری SCS تمیز کردن, BBC دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>