هرکول پلیس به دنبال مسلح سه نفر از مظنون به سرقت

هرکول — پلیس درخواست برای کمک در پیدا کردن سه مظنون که از سرقت از یک زن و شوهر از هزار دلار’ ارزش, طلا و جواهر, مقامات گفت.

فقط قبل از 11:45 صبح روز شنبه پلیس در پاسخ به یک خانه در 1000 بلوک از مسابقه قایق رانی شرکت نقطه برای یک گزارش سرقت شامل سه نفر از جمله یک با یک تفنگ که سوار را در یک سدان با وجود بی ثمر پیگیری توسط قربانی ،

پس از رسیدن ماموران به زودی متوجه شدند که قربانی سفر کرده بود یک محموله طلا و جواهر فروشگاه در سان فرانسیسکو به ارزیابی برخی از اقلام است.

پس از بازگشت به خانه اش بود نزدیک دو مظنون به عنوان قد بلند, لاغرها, آمریکایی های آفریقایی تبار در 20s خود را.

پس از یکی از آنها را نشان داد کالیبر بزرگ, سیاه, handgun, زن و شوهر خود داد تا رولکس و دیگر موارد نامشخص در مجموع حدود $50,000, پلیس گفت:.

مظنون سپس فرار کرد و در یک سیاه جدیدتر-مدل انبار دوج چارجر با هیچ جبهه پلاک رانده شده توسط یک سوم مشکوک نسبت به ویکتوریا هلال غرب و به طور خلاصه موفق به دنبال وسیله نقلیه را از دست داد آن را به زودی پس از.

هر کسی با اطلاعات باید تماس هرکول پلیس در 510-724-1111.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>