او Prius’ مبدل کاتالیزوری به سرقت رفته بود دو بار در دو ماه: Roadshow

س: مبدل کاتالیزوری فقط به سرقت رفته از من ’07 Prius برای دومین بار در دو ماه — و آن را در زمان نزدیک به سه هفته برای به دست آوردن بخشی در رفع آن اولین بار به دلیل این است که اتفاق می افتد به بسیاری از مردم.

آلیسون هاید پالو آلتو

یک: شما روح فقیر. دو بار در دو ماه.

س: بی تا هزاران نفر از لیست برای استفاده از مبدل های کاتالیزوری. آیا شانس دولت را سرکوب فروش آنها را آنلاین ؟

آلیسون هاید

یک: هیچ. آن را قانونی به فروش مبدل آنلاین. این که مشکل نیست. این دزدی رخ می دهد در Prius اتومبیل های ساخته شده در سال 2011 به دلیل افزایش ارزش فلزات گرانبها در بر داشت مبدل در ارقام. آنها هدف قرار داده چرا که آنها دو منابع قدرت — یک موتور الکتریکی و یک موتور گاز — پس از خود مبدل استفاده می شود کمتر به روند آلاینده ها. این به این معنی فلزات در داخل آنها کمتر احتمال دارد به زنگ زدن طوری که آنها با ارزش تر و از این رو مطلوب تر به دزد.

اگر چه آن را غیر قانونی برای پرداخت هزینه های ضایعات فلزی با غیر قانونی آهن قراضه تجار خواهد پرداخت $200 به $500 برای هر یک مبدل. تعمیرات می تواند اجرا 3000 $به $5,000.

س: آیا شانس تویوتا اعتراف آنها خراب منظور به یاد بیاورید و نصب کنید که $300 محافظ صفحه فلزی که باید شده اند وجود دارد در وهله اول ؟ چگونه بر روی زمین به آنها نه مهر شماره VIN روی با ارزش ترین و آسان-به-سرقت در ماشین ؟

دفعه بعد من خرید یک ماشین من بپرسید این است که چگونه آسیب پذیر است به این دلیل آن را سرگرم کننده نیست. باید هر یک از شما خوانندگان به حال کسانی که صفحات نصب شده و هنوز هم به حال خود مبدل کاتالیزوری به سرقت رفته ؟

آلیسون هاید

یک: در مدل های جدیدتر. زرنگ و دانا تعمیر مغازه ها را جوش 3/8 اینچ-ضخامت سیم طناب از اگزوز منیفولد به تشدید کننده در هر دو طرف. دزد به ندرت این مبدل ،

وجود دارد $225 محصول به نام گربه های امنیتی. این سپر که پیچ و مهره به پایین Prius که بلوک دسترسی به ماشین. نیز وجود دارد ارزان تر generic کابل-قفل-نوع راه حل برای قرار دادن قفل بر روی خود مبدل.

س: من رانندگی بزرگراه 87 چند بار در هفته و Caltrans شده است تغییر نشانه نزدیکی Curtner خیابان به “تماشای سرعت خود را.” من امیدوارم که آن را آهسته برخی از کسانی که speeders پایین! … رانندگی را بین 280 علائم گفت: “این یک بزرگراه نیست یک جاده سریع السیر. سازمان دیده بان سرعت خود را.”

کریس دلم پیلار و پنی پولاک

یک: افسوس اضافه پنی: “پیام بزرگ, اما آن را به نظر نمی رسد تفاوت را به speeders. احتمالا خیلی سریع رفتن آنها نمی تواند آن را بخوانید.”

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme