Henrich به نام معاونت/مدیر کل KCTV-KSMO کانزاس سیتی


مردیت صاحب CBS-MyNet وابسته در DMA شماره 32

چارلی Henrich جونیور شده است به نام معاونت و مدیر کل KCTV-KSMO, مردیت CBS و MyNetworkTV ایستگاه در شهر کانزاس. او شروع مارس 1 و موفق چاک Poduska که بازنشسته است.

هاینریش است VP/مدیر کل در WHNS گرینویل (SC) یک مردیت متعلق به فاکس وابسته است.

“چارلی بیش از 20 سال تجربه در تلویزیون محلی و مدیریت عملیات و انجام یک کار فوق العاده ای مدیریت WHNS/FOX Carolina” گفت: مردیت محلی گروه رسانه ای رئیس جمهور پاتریک McCreery. “تحت رهبری او FOX Carolina در حال حاضر دارای امتیاز بالا پخش اخبار ساعت 6 صبح و 11 شب او همچنین راه اندازی یک ساعته اخبار و برنامه زندگی. ما هیجان زده را به خود انرژی و کارمند-اولین رهبری به KCTV و KSMO.”

قبل از زمان خود را در WHNS, Henrich صرف پنج سال در شهر کانزاس به عنوان معاونت عملیات نیوپورت تلویزیون. او همچنین مدیر کل تابعه در-KPTH Sioux City.

“من هیجان زده به بازگشت به کانزاس سیتی و پیوستن به این تیم در KCTV و KSMO” گفت: Henrich. “من مشتاقانه منتظر ساختمان در ایستگاه میراث قابل اعتماد روزنامه نگاری و در ادامه برای خدمت به جامعه ما و مشتریان ما در راه های جدید و نوآورانه.”

کانزاس سیتی است DMA شماره 32.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>