Hells Angels نقشه قتل نشان داد: فدرال ادعا قربانی شد اغوا به محل باشگاه وانجمن, شات و به طور غیر قانونی سوزانده

سونوما — نزدیک به سه سال پس از 11 Hells Angels شد متهم از طیف وسیعی از جرایم خشونت آمیز در فدرال کیفرخواست دادستان در نهایت دقیق شوم ترین اتهامات علیه چندین متهمان گفت: آنها که فریب یک عضو همکار به محل باشگاه وانجمن ضربه او پس از دفع از بدن خود را از طریق غیر قانونی هولوکاست.

در دادگاه براده این هفته باراک اوباما توصیف اتهام قتل طرح که شامل Hells Angels در سونوما فرزنو و ماساچوست است. قربانی جوئل سیلوا بود که یک گروهبان در آغوش بدنام باند دوچرخهسواری که کاهش یافته است می خواهم از نفع با رفقای سابق خود که منجر به مرگ های خشونت آمیز و مخفیانه هولوکاست تقریبا دقیقا شش سال پیش دادستان ها می گویند.

هنوز هم وجود دارد هیچ تاریخ محاکمه 10 متهم — که بسیاری از آنها اعضای Hells Angels سونوما فصل — که اتهامات اعم از سیلوا قتل توطئه ای برای حمله به, سرقت, اخاذی و شاهد دستکاری. چندین متهمان در یک نقطه رو به یک پتانسیل حکم اعدام اما وزارت دادگستری ایالات متحده به تازگی تصمیم گرفتند به دنبال مرگ با توجه به وکلای آشنا با این مورد.

این متهمان عبارتند از: Jonathan Nelson, Sonoma محل باشگاه وانجمن رئیس جمهور است که متهم سفارش قتل کریستوفر رانیری جمهور بوستون/Salem محل باشگاه وانجمن, برایان Wendt, رئیس فرزنو فصل — متهم تیراندازی سیلوا در پشت سر و ریموند “ری ری” Foakes سابق سونوما رئیس جمهور شده است که برجسته هدف از اجرای قانون در شمال کالیفرنیا بیش از 25 سال گذشته.

نلسون وکیل زندانی Gohel پیش بینی شده در مصاحبه جمعه که خود مشتری خواهد بود اضافه شده به لیست طولانی از Hells Angels اعضای ایم که مورد ضرب و شتم موارد زندگی در سراسر این باشگاه 72 سال سابقه.

“به یاد داشته باشید این فقط اتهام” Gohel گفت: در مصاحبه جمعه. “من معتاد به کیفیت شواهد دیگر می گویند که این مورد خواهد بود مبارزه با شور و نشاط و ما معتقدیم که این مورد می رود به یک هیئت منصفه دولت قادر نخواهد بود برای اثبات این اتهامات است.”

از اتهامات عنوان شده در زمینه Racketeering تحت تاثیر قرار فاسد سازمان عمل, همچنین شناخته شده به عنوان ریکو یک قانون فدرال مصوب دولت نیکسون طراحی شده را به پایین جرم و جنایت سازمان یافته حلقه مانند مافیای ایتالیایی. موفق ریکو تعقیب نادر هستند اما Hells Angels تا به حال موفقیت فوق العاده ای دفاع از آنها را به ویژه در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 وقتی ریکو مورد هدف برچیدن این باشگاه اوکلند فصل منجر به اخراج از اتهامات عنوان شده برای 11 از 18 متهمان.

دادستان ها می گویند سیلوا نقشه قتل شد تخم, چرا که او تا به حال کاهش یافته است از نفع با دیگر اعضای باشگاه در بخشی به دلیل رو به رشد خود به مواد مخدر مشکل است. نهایی “نی” آمد و در ژوئن 2014 هنگامی که سیلوا را تهدید به قتل شناخته عضو سالم/بوستون محل باشگاه وانجمن “بیش از یک درک شخصی جزئی.” رانیری و Wendt تصمیم سیلوا سزاوار نهایی نتیجه اعمال خود و نلسون امضا در طرح مقامات ادعا می کنند.

“در جولای 15, 2014, (نلسون) مرتب برای Hells Angels سونوما فصل عضو و رئیس جمهور سابق راسل Ott به سیلوا از سونوما کانتی به فرسنو Hells Angels clubhouse که در آن سیلوا بر این باور بودند که او را نشانی از نارضایتی Wendt تا به حال در برابر او” دستیار آمریکا وکیل Kevin J. Barry نوشت: در یک حرکت ظ روز شنبه. “به زودی پس از سیلوا وارد در محل باشگاه وانجمن اما Wendt او را به ضرب گلوله در پشت سر. بدن خود را هرگز یافت شده است و دولت ایجاد خواهد شد در دادگاه است که بدن به طور غیر قانونی سوزانده در نزدیکی کوره های آدمسوزی.”

با توجه به نلسون دفاع تیم شواهد مبتنی بر تلفن همراه سوابق اجرای قانون شهادت در مورد Hells Angels و یک “اصل خبرچین” که هویت یک راز باقی مانده حداقل به مردم است.

“این کشف نشان می دهد که این فرد نمی کند و هر گونه مستقیم یا دانش شخصی و یا آقای نلسون اتهام نقش در قتل (سیلوا) و نه او ادعا می کنند به اطلاعات خاص که آقای نلسون ‘مجاز’ قتل” نلسون وکلای نوشت.

نلسون — که bailed فدرال بازداشت و مدت کوتاهی پس از او و 10 نفر دیگر تحت تعقیب بودند در اواخر 2017 (یکی از اصلی 11 متهمان تاکنون کشته در تصادف موتور سیکلت) — در حال حاضر دادخواست برای آزادی از سانتا ریتا زندان در دوبلین. او شده است وجود دارد از سپتامبر 2018 زمانی که دولت در زمینه جانشین کیفرخواست ساخت نلسون و چندین نفر دیگر واجد شرایط برای فدرال حکم اعدام است. اما فدرال به تازگی تصمیم به مجازات اعدام کردن جدول برای این مورد و نلسون دادخواست به خارج از زندان بار دیگر Gohel گفت.

یک قاضی فدرال تنظیم شده است به حکومت در نلسون حرکت برای انتشار پیش از محاکمه در جولای 23. دادستان باید با شور و نشاط مخالف آزادی او.

“به عنوان رئیس جمهور (نلسون) است که مسئول برای هر یک از اعمال خشونت آمیز مرتکب شده Hells Angels سونوما فصل در طول تصدی خود. او مسئول ضرب و شتم مسلح سرقت ، ضرب و جرح و اخاذی و شاهد ارعاب ادعایی جانشین کیفرخواست و همچنین به عنوان های متعدد دیگر جرایم خشونت آمیز مرتکب شده HASC عضو هستند که مندرج در که شارژ سند” بری نوشت.

Gohel هر چند توصیف نلسون به عنوان یک “پدر پسر مربی و صاحب کسب و کار کوچک” و کسی که “مورد احترام در سونوما جامعه نه فقط دوچرخهسواری جامعه است.” او گفت که دولت امن کیفرخواست به عنوان سونوما Hells Angels بودند سازماندهی یک موسسه خیریه اجرا به نفع سانتا رزا قربانیان آتش سوزی نشان می دهد زمان مورد طراحی شده بود به سالی این گروه شهرت.

“اگر شما خود را نگاه کنید تکه های آن می گوید:” باشگاه موتور سیکلت.’ وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین Hells Angels و بسیاری از این گروه ها دولت labels به عنوان باندهای. وجود سمت های مختلف به آنها را از آنچه که به تصویر کشیده شده توسط اجرای قانون و رسانه ها به حدی,” Gohel گفت. “آنها بخشی از پارچه آمریکا … این مردم هستند که ما ساخت جاده ها و پل ها آنها اعضای جامعه ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>