هایدی Stevens ستون: آن را سخت به فکر می کنم از coronavirus به عنوان یک ‘reset’

من می شنوم این همه گیر به عنوان یک تنظیم مجدد.

شاید این لحظه ما است به منظور توسعه یک قدردانی کند-پایین برنامه ها و تجدید تعهد برای تماس با ما خواهر و برادر و با چشم باز نگاه ما هزینه های عادات و اشتها در نهایت مراقبت های بهداشتی جهانی و نوظهور احترام به خوب فرمانداران و درک کامل از عواقب ناشی از انتخابات است.

“ما می توانیم با استفاده از این بحران برای ایجاد یک بهتر است امریکا” Anne-Marie کشتار در نوشته های فوق العاده نیویورک تایمز op-ed.

شاید.

بسته به صبح از خواب بیدار شدم احساس برخی از صورت ظاهر از آن امید یا فقط به عنوان به احتمال زیاد مخلوطی از وحشت و ترس است که دهها هزار نفر از مردم بیشتر خواهد مرد از COVID-19 و واکسن هرگز توسعه و فرزندان ما رشد خواهد کرد تا احاطه شده توسط غم و اندوه و اقتصاد را یک دهه یا بیشتر به بهبود می یابند و تمام شهرستانها و شهرهای کوچک خواهد فرود به دو مدتها از فقر و بیکاری و شکاف ثروت و امید به زندگی در شکاف رشد خواهد کرد و حتی گسترده تر و هنرهای خشک خواهد شد و دانشگاه تبدیل خواهد شد در دسترس تنها به بارگذاری ثروتمند چپ در میان ما.

کسانی که صبح من را پیاده توسط خودم مراقب باشید نه آلوده به خانواده من با من اعتقاد به سرنوشت.

نتیجه درست خواهد شد و احتمالا در جایی در وسط. آن را غیر ممکن می دانند. ما هنوز نمی تواند بررسی آسیب. این ویروس هنوز هم در آن مرگبار داد و بیداد.

همچنین من دریغ به نظر مردم تروما به عنوان بزرگ ما ملی تجربه یادگیری: آنها کشته شده اند بنابراین ما می تواند کشف وری از زوم!

آن را سخت به خواندن تریبون خبرنگار کریستی Gutowski داستان در مورد Vazquez خانواده — یک زن بیوه به طور ناگهانی و بدون مرد او را دوست داشت از مدرسه بالا, دو دختر به طور ناگهانی و بدون پدر — و نه احساس و عاطفه برای نگاه کردن به این همه گیر به عنوان یک فرصت.

در گرندبلانس میشیگان شنی قهوه ای شوهرش را از دست داده فردی Lee Brown Jr., و پسرش فردی Lee Brown III یک روز از هم جدا. در توییتر من دل شکسته پست از مگ Wolitzer من نویسنده های مورد علاقه اعلام کرد که پدرش مرده از COVID-19. “پدرم یک روانشناس عالی کوک, عاشق, جاز, گوی از ‘کمی Alka-Seltzer’ داستان وقتی که من کوچک بود,” او نوشت: “و من او را از دست ندهید همیشه.”

نزدیک به 17 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. که حساب نمی کند برای کارکنان در صنعت پس از صنعت دست و پنجه نرم کردن با furloughs و کاهش پرداخت.

این ویروس نیست یک دکمه تنظیم مجدد. این یک هیولا است.

سپس دوباره: آنچه که بشریت اگر نه تمایل و ظرفیت به تکامل همیشه به سمت امن تر و سالم تر و دلسوز تر فقط ؟ چه فعالیت — فعالیت های زیست محیطی, تفنگ, ایمنی فعالیت نژادی عدالت فعالیت — اگر نه تماس و ایجاد تغییر در پی غم و اندوه و رنج است ،

سر من و قلب من همه جا هستند این روزها.

من به نام مادر من در یکی از پیاده روی, زمانی که من در تلاش بود برای جلوگیری از ریختن ترس من بیش از همه همسر و بچه های من اما همچنین نیاز به احساس تنهایی با آن. پس از ما تلفن را خاموش و او مرا فرستاده عبور از یک کتاب او را خواندن: “فعال امید” توسط کریس جانستون و Joanna Macy.

“فعال امید است افکار واهی و پوچ” آن را می خواند. “فعال امید است در انتظار به نجات توسط Lone Ranger و یا توسط برخی از نجات دهنده است. فعال امید بیدار شدن از خواب به زیبایی از زندگی که از طرف ما عمل می کنند.”

آن را سخت برای دیدن زیبایی در مرگ و بیماری و ضرر و زیان کار و لغو مراسم و مجبور جداسازی. بنابراین من به دنبال افرادی که در حال ایجاد آن در میان تمام آن.

مانند بیمارستان و کارگران تحت پوشش سر-به-پا در ماسک و لباس محافظ که با پوشیدن چند لایه مدالها از خود خندان به راحتی خود را وحشت زده بیماران. شادی حتی کمی از آن می تواند اکسیژن است.

مانند اردن آرنولد-اندرسون اوک پارک ایلینوی, نوجوان که قفل شده-پایین رخصتی بهار به او یک فرصت برای ایجاد تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی با چاپگر 3D. ناامیدی تبدیل به نبوغ.

مثل همسرم که نوشته شده یک داستان در Facebook در مورد زندگی از طریق طوفان اندرو به عنوان یک نوجوان در میامی و از دست دادن مادر بزرگ خود را و به طور موقت او را به خانه و دیدن پدر و مادر او گریه برای اولین بار و تحقق در آن لحظه با آن اشک چگونه باور نکردنی قوی بودند. من نیاز است که اجازه.

پسر من خوب گریه شب دیگر. ما دوستان که بیمار هستند. بنابراین بسیاری از چیزهایی که لغو شده است. بنابراین بسیاری از در حال رفتن به. کلاس پنجم آنلاین کشیدن. من اصلا خوب پاسخ به بسیاری از سوالات خود را.

“ما این رقم را به عنوان ما به جوانه” من به او گفتم. “با هم.”

که به نظر می رسید برای کمک به. آن را وسوسه انگیز به نگاه به آینده. و این مهم است — برای آماده سازی بهتر برای بحران های آینده برای رفع آنچه را شکسته به مطمئن شوید که هیچ یک از درگذشت بیهوده است.

اما من فکر می کنم آن را خوب به تنها ماندن در این لحظه هم حتی اگر لحظه ای افتضاح است. من فکر می کنم ما می تواند انجام بسیاری از خوب در وسط افتضاح است. من فکر می کنم ما در حال احاطه شده توسط مردم انجام درست آن. و ما می توانیم از آنها یاد بگیرند و تقلید از آنها و امید برای آنها. و من حدس می زنم که آنچه در آن به معنی بیدار به زیبایی از زندگی که از طرف ما عمل می کنند.

هایدی استیونس می نویسد: او عمل تعادل ستون برای شیکاگو تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>