‘قلب بلوط’ راه اندازی فصل دو در NBC مارس 14

انگلستان بر اساس نشان می دهد حرکت به NECN

قلب بلوط برتر خواهد شد فصل دوم خود را در مارس 14, قلب بلوط تلویزیون روز دوشنبه اعلام کرد. این سریال که 13 قسمت آن در سال دوم تلاش خواهد شد در NBC Sports و در NECN. نشان می دهد به شرح زیر PJ و Lizzy Antonik به عنوان آنها را تعمیر و نوسازی خانه ها در انگلستان و منطقه است.

این Antonik خود بلوط طراحی و توسعه است. تیم خود را شامل مدیر پروژه جراح و “بیل extraordinaire,” Ernie. فصل دو نیز از ویژگی های یک ظاهر مهمان توسط Dropkick Murphys.

“ساخت حرکت به سمت NBC بوستون خانواده از کانال یک گام بزرگ برای ما” گفت: PJ بنیانگذار و میزبان نشان می دهد. “پس از یک های اخیر کامل تعمیرات اساسی در برندسازی و برنامه نویسی NECN شده است و قرار است به هدف قرار دادن بازار, شیوه زندگی ما بشود ، این زمان هیجان انگیز…و ما هیجان زده می شود بخشی از تصویر بزرگتر بر روی درایو خود را نسبت جمعیتی جوان. ما هم هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن برنامه نویسی ما با NBC Sports بوستون به عنوان ما می توانیم نگه داشتن ما هسته ورزشی گرا بیننده از فصل یک در NESN.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>