بهداشت و درمان کارگران حمله به نگرانی در مورد coronavirus را نگه دارید از هند

Image by Cico Zeljko from Pixabay. Used under a Pixabay license.

تصویر Cico Zeljko از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

هند در سراسر کشور مستند شده است در نوسان کامل از مارس 24 در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است. نگرانی در مورد توده جامعه گسترش منجر به stigmatisation از مردم اختصاص داده شده به کمک به متوقف کردن ویروس: پزشکی حرفه ای.

کار در understaffed با امکانات کمتر تجهیزات در حال حاضر یک نگرانی برای پزشکان; اما حملات و خشونت پلیس در حال حاضر اضافه شده به نگرانی های خود را. حساب های مقامات بهداشتی بودن حلیم با سنگ و گزارش های پزشکی حرفه ای بودن اخراج باید شروع به ساخت عناوین.

این تبعیض شده است باعث ترس است که کارکنان بهداشتی درمانی درمان COVID-19 مثبت بیماران را در گسترش این ویروس در جوامع خود و مجتمع های مسکونی. صاحبخانه ها و جوامع مسکن باید سعی در اخراج بهداشت و درمان کارگران و بسیاری از آنها مجبور شده اند به خواب در بیمارستان. اقامت پزشکان انجمن AIIMS (تمام هند موسسه علوم پزشکی) واقع در دهلی نو مجبور به نوشتن نامه ای به وزارت امور خانه به دنبال کمک در برابر تبعیض و اخراج اجباری مواجه شده توسط پزشکان در سراسر کشور است.

علاوه بر تهدید به خانه های خود هند شاهد ظهور لفظی و حملات فیزیکی علیه بهداشت و درمان کارگران است. به تازگی یک تیم از کارکنان بهداشتی درمانی مورد حمله قرار گرفت در حالی که انجام نمونه برداری از منطقه ای به نام Taat پتی Bakhal در شهر ایندور. در این حادثه دو پزشک بودند حلیم با سنگ پس از درخواست یک زن که تا به حال تماس با یک COVID-19 بیمار مثبت به همراه آنها به بیمارستان برای آزمایش.

این فیلم رفت و ویروسی و شهروندان به سرعت در زمان به Twitter و Instagram را محکوم کنند.

با توجه به گزارش های حملات پزشکان دیده می شود افزایش در هفته گذشته به عنوان بستگان یک COVID-19 فوت بیمار به علت همبودی در حیدرآباد به اتهام حمله به پزشکان.

به عنوان ترس از ویروس همچنان به ایجاد وحشت کارگران دیگر نیز در مواجهه با تبعیض است. هواپیمایی کارکنان برخی از آنها مشغول به کار بودند که پروازهای نجات هزار نفر از شهروندان از ووهان ایتالیا و ایران نیز بنا به گزارش ها علیه تبعیض.

با مردم mistreating کسانی که در حال مبارزه در این نبرد در برابر ویروس این پرسش که آیا دولت و اداری سیستم های شکست خورده اند برای ارائه به اندازه کافی برای محافظت از کسانی که خطر زندگی خود را هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>