سلامت کارگران عجله برای جلوگیری از شیوع پس از اوکلند بی خانمان ساکن اردوگاه تست مثبت برای COVID-19

ساکن اوکلند بی خانمان گاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و مقامات بهداشت در حال عجله برای تست و منزوی کردن تماس های بیمار — امید به جلوگیری از عفونت از افزایش به شیوع.

بیمار که دیده بود در بیمارستان کوهستانی شناسایی محل اقامت خود به عنوان یک چادر اردوگاه در اوکلند با توجه به شهر و مقامات شهرستان.

“تماس با ردیابی جریان است و تا زمانی که به اتمام است و ما هیچ اطلاعات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در این زمان” پیتر رادو بی خانمان سیاست مدیر در اوکلند شهردار لیبی Schaaf دفتر نوشت: در یک ایمیل.

رادو نمی خواهد می گویند که در اوکلند گاه کسی که آزمایش مثبت زندگی کرده بود. اما دو تن از فعالان که توسعه با بی خانمان ها در اوکلند گفت: این سازمان خبری است که فرد زندگی در یک RV در یک اردوگاه در خیابان بالا منطقه شرق اوکلند.

هفت افرادی که در تماس با فرد آلوده منتقل شده اند به راحتی مسافرخانه در نزدیکی فرودگاه اوکلند با توجه به دو تن از فعالان. هتل راه اندازی شده است به عنوان انزوا مسکن برای افراد بی خانمان که COVID-19 در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض ویروس.

آالمدا کانتی مقامات بهداشتی بسیج به سرعت شروع به تست و جداسازی کسانی که در تماس با فرد بیمار با توجه به شهرستان سخنگوی جری Applegate Randrup.

“ما با ارسال یک تیم برای انجام تست و مورد بررسی در این سایت در عرض چند ساعت از شناسایی مورد,” او نوشت: در یک ایمیل. “مردم در این اردوگاه که تا به حال فشرده تر تماس با شاخص مورد ارائه شد این فرصت را به پناهگاه در عملیات آسایش (آسایش مسافرخانه). ما درک می کنیم شهر اوکلند سازماندهی مواد غذایی و تحویل چک کردن در با ساکنان که باقی می ماند در چادر اردوگاه تشویق آنها را به خود قرنطینه و نه ترک سایت.”

این شهرستان همچنین از اعزام یک تیم به ارائه تست در یک محیط امن پارکینگ سایت در نزدیکی نهفته گاه هر چند مصاحبه های انجام شده با ساکنان تا کنون نکرده اند پیشنهاد متقابل قرار گرفتن در معرض رخ داده است.

تا کنون وجود داشته است هیچ اضافی تست مثبت در ارتباط با این مورد با توجه به Applegate Randrup.

اما بی خانمان ارائه دهندگان خدمات هستند نگران این ویروس به سرعت گسترش خواهد یافت طریق نزدیکی unhoused جوامع است.

“بسیاری از این افراد بی خانمان در تنظیمات آنها را از رفتن به دیدار دوستان و همکاران در دیگر encampments” گفت: دریک سو که آیا توسعه کار با بی خانمان ها در شرق اوکلند. “بنابراین خطر گسترش باور نکردنی است.”

Candice سالمند بنیانگذار و مدیر اجرایی شرق اوکلند جمعی در حال تماشای مشتاقانه برای دیدن اینکه آیا وضعیت توسعه به شیوع. در عین حال او را ramped تا توزیع دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست به بی خانمان ساکنان در این منطقه است.

“ما باید برای دیدن” او گفت:. “شهرستان یادگیری به عنوان آنها به یادگیری به عنوان شرایط بوجود می آیند.”

همانطور که از دوشنبه, Alameda County گزارش شده بود کمتر از 10 مورد از COVID-19 در میان مردم شناخته شده است به بی خانمان. یکی دیگر از 18 نفر که تست مثبت بود و هیچ آدرس شناخته شده و ممکن است بی خانمان.

فعالان’ بدترین ترس در مورد COVID-19 شیوع متوجه شدند در سان فرانسیسکو در اوایل این ماه هنگامی که این ویروس از طریق شهرستان بزرگترین پناهگاه بی خانمان — کارشناس-جنوب — آلوده 96 ساکنان و 10 عضو هیات. این شهرستان گزارش دوم شیوع در Casa Quezada دائم حمایتی تسهیلات مسکن در منطقه ماموریت که در آن 22 ساکنان و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

برای جلوگیری از چنین شیوع مقامات در آالمدا کانتی و در سراسر منطقه خلیج شده اند تقلا برای دریافت خانمان ساکنان خارج از شلوغ پناهگاه و encampments و به هتل ها که در آن آنها می توانند خود جدا. اما فعالان شکایت تلاش کند بوده است و محدود تنها با انتخاب ساکنان واجد شرایط. و در آالمدا کانتی موجود در اتاق های هتل تقریبا کامل است.

یکشنبه, 82 از 100 اتاق در مسافرخانه راحت اشغال شد. در هتل رادیسون درب بعدی است که متعلق به افراد بی خانمان که COVID-19 اما در حال آسیب پذیر به ویروس را از آنجا که آنها 65 ساله یا مسن تر و یا زمینه ای شرایط بهداشتی 271 از هتل 285 اتاق کامل بودند.

“با توجه به قابل توجهی احتمال افزایش تعداد زیرمجموعه های این شهرستان است که به دنبال گسترش در چند هفته آینده به اجازه می دهد مردم را به پناهگاه در محل با خیال راحت” Applegate Randrup نوشت: در یک ایمیل.

روز دوشنبه آالمدا کانتی هیئت ناظران تنظیم شده است به در نظر گرفتن اجاره سه ویژگی های اضافی را به خانه بی خانمان ها در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>