HBO این سریال کمدی “اجرا” را به جهان برتر در لیل داشتن انتخاب شده به عنوان 2020 سریال شیدایی جشنواره پایانی شب سری


خانم لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر کل سری شیدایی امروز اعلام کرد که HBO جدید نیم ساعت سریال کمدی اجرا خواهد شد که خود را برتر جهان در لیل داشتن انتخاب شده به عنوان 2020 سریال شیدایی جشنواره پایانی شب سری. با جشن و منحصر به فرد غربالگری از دو قسمت تنظیم شده برای مارس 28, آن را نیز اعلام کرد که اجرای این نویسنده و تهیه کننده اجرایی ویکی جونز خواهد بود در حضور و غیاب برای غربالگری و قبل از آن که روز خواهد شریک شدن در یک ساعت Q&A به بحث در مورد این شوخ و گرم نیم ساعت سریال کمدی.

“ما در حال افتخار به استقبال ما شب بسته شدن برتر جهان از چنین بسیار پیش بینی سری به اجرا و ما از HBO و OCS خود اعتماد” اظهار نظر Herszberg. “ما نیز با خوشحالی به جشن استعداد خود خالق ویکی جونز که کار ما را تحسین پس از Fleabag و کشتار حواو کسی که ثابت می کند, در صورت نیاز, که, کمدی یک نوع که در آن زنان با استعداد با ارزش است. اجراهمراه با ویکی را لمس نهایی به خصوص زن-الهام 2020 نسخه از سری شیدایی و ما خوشحال هستند.”

Debuting در آوریل 12th, در HBO و مارس 13 در OCS در فرانسه و با بازی امی برنده Merritt Wever (بی خدا, پرستار جکی) و دومهنل گیلسون (Star Wars: The Rise of اسکای واکر, Ex Machina), اجرا, است, عاشقانه, کمدی, هیجان انگیز در مورد یک زن روبی ریچاردسون (Larry) که پیاده روی به دور از زندگی عادی در حومه دوباره به گذشته او با کالج پسر بیلی جانسون (Gleeson), با آنها او ساخته شده یک پیمان 17 سال قبل که اگر هر یک از آنها پیامک کلمه “اجرا” و دیگری پاسخ داد و با همان آنها خواهد همه چیز را رها کرده و در دیدار با Grand Central Station و سفر در سراسر امریکا با هم.

تکرار مهمان ستاره ها برای یک فصل عبارتند از امی و گلدن گلوب و خم شدن برنده قمر والر-پل (“Fleabag,” “, انفرادی: جنگ ستارگان” داستان) به عنوان لورل یک زن که روبی و ملاقات بیلی در سفر خود; Rich Sommer (“Mad Men”) به عنوان لورنس روبی شوهر; Tamara Podemski (“پزشکی قانونی”) به عنوان کارآگاه پلیس کودک ابر و Archie Panjabi (HBO آینده “من می دانم که این بسیار درست است” “The Good Wife”) به عنوان فیونا بیلی سابق بهبهان.

اجرایی تولید شده توسط ویکی جونز قمر والر-پل (Fleabag, انفرادی: جنگ ستارگان Story) جنی Robins, کیت دنیس امیلی لئو و الیور Roskill از خیمه فیلم. اجرا توسط تولید eOne استودیو پشت تحسین HBO سری اشیاء نوک تیز.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سریال شیدایی, لطفا بروید به:

https://seriesmania.com

در مورد سریال شیدایی

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت. برای سال 2020 نسخه از مارس 20-28 این جشنواره را یک بار دیگر برگزار می شود در جذاب شمال شهر لیل (Hauts-de-France). به طور معمول آن را شامل یک برنامه جهانی برای اولین بار و سری انتخاب شده برای رقابت نظارت معتبر بین المللی داوران.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. با بیش از 3000 ثبت نام حرفه ای انتظار می رود در سال 2020 این فروم (مارس 25-27) در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>