نشان می دهد با الهام از ‘اسکیت, آشپزخانه,’ فیلم

HBO اسکیت بورد سری بتی آغاز می شود ممکن است 1. شش نیم ساعت قسمت در این فصل است که بر اساس کریستال, Moselle را اسکیت آشپزخانه فیلم در مورد زنان اسکیت سواری در شهر نیویورک است.

Dede لاولیس, Moonbear نینا موران Ajani راسل و Rachelle Vinberg در بازیگران. همه بودند در این فیلم است.

بتی است که به کارگردانی Moselle. Moselle, Lesley Arfin ایگور Srubshchik و جیسون واینبرگ تولید کنندگان اجرایی. Arfy مواد و Untitled سرگرمی تولید سری.

“لجوج و وفادار Janay (لاولیس) است که با اراده قوی و مستحکم در راه است که هر دو کمک کند و او صدمه دیده است. Honeybear (Moonbear) است آرام طوفان. او آشکار سبک خدعه; یک زره او می پوشد او را برای پنهان کردن عاطفی مبارزات. Kirt (مورن) عاشق (برای خانم ها) یک جنگنده (به بقیه جهان) و یک بچه کوچک در بدن یک زن است. او جالب ترین فرد زنده اما حتی اگر او آن را می دانستند او را نمی مراقبت. در ضمن نیلی (راسل) یک خیابان ادراک کلاهبردار به دام افتاده در بدن یک well-to-do مدرسه هنر رها کردن.”

HBO ادامه “در لبه این گروه کامیل (Vinberg), محافظت, باهوش, باهوش و بی دست و پا. او می خواهد به پایین با دیدن در پارک اسکیت و مبارزه سخت برای فضای کوچک او حک شده با آنها, اما او نیاز به درک که سرد نقاط در واقع نمی اضافه کنید تا مجموع هر چیزی به خصوص در چشم دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im