HBO برای اولین بار هیو جکمن فیلم بد ‘آموزش و پرورش’ مارس 25


داستان واقعی از یک مدرسه اختلاس در لانگ آیلند

بد آموزش و پرورشیک فیلم با الهام از داستان واقعی از یک اختلاس طرح در لانگ آیلند آغاز بکار در HBO مارس 25. هیو جکمن و Allison Janney در بازیگران.

Cory فینلی کارگردانی این فیلم که در سال 2019. “در آینه خنده دار فیلم برجسته کمبود سیستم آموزش عمومی در ایالات متحده در حالی که بررسی گسترده تر نیروهای که پرورش حرص و آز و فساد و عدم پاسخگویی در نهادهای” گفت: HBO.

عمدتا در اطراف جزیره شهر نیویورک 15 سال پس از این رسوایی به نور وجود دارد این فیلم با تمرکز بر آموزش فرانک Tassone (جکمن) که HBO خواستار “کارشناس کنترل مایل به سرقت از همان مردم او آنقدر مشتاق برای کمک به.”

Janney نقش Pam Gluckin کسب و کار مدیر برای Roslyn منطقه مدرسه.

مایک Makowsky که از نیویورک نوشت: فیلمنامه. این فیلم بر اساس یک مجله نیویورک مقاله نوشته شده توسط رابرت Kolker.

“مایک اسکریپت منحصر به فرد با یک دقیق کمیک تن” گفت: فینلی. “حقایق داستان بیش از حد بالا در راه است که آشنایی خود را به کمدی سیاه و سفید, اما, نیز وجود دارد یک تراژدی واقعی برای آن است. من همیشه کشیده به گفتن داستان است که راه رفتن در آن انواع tightropes که در برخورد اخلاقی مناطق خاکستری. من می خواستم برای ساخت یک فیلم در مورد یک بسیار خاص و زمان و مکان و فرهنگ اما در انجام این کار مطرح و بزرگ سوال در مورد فرهنگ آمریکایی — چگونه سیستم اقتصادی ما اشکال ما و آنچه که ما در حال حاضر به پذیرفتن از کسانی که در قدرت هنگامی که آن را در منافع خود.”

Automatik دید نهان تصاویر و اسلاتر سالن در حال تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>