HBO حداکثر نشانه های مقابله با کودکان و نوجوانان’ نویسنده ویلمز


خدمات می شود جریان حقوق به ‘اجازه ندهید که کبوتر فراموش Storytime!’

HBO حداکثر گفت: آن را بیشتر توپ زدن از رقبا به امضای دو سال مقابله با کودکان نویسنده Mo ویلمز.

این معامله باعث می شود ویلمز اول “هنرمند در محل اقامت” در HBO حداکثر به دست آورد که جریان حقوق به اجازه ندهید که کبوتر آیا زمان داستان!, اولین های زندگی ویژه از ویلمز.

“Mo ویژه استعداد با توانایی عمیق برای ارتباط با کودکان و خانواده ها به طور یکسان. ما خیلی خوشحال Mo و رمیدن سرمایه گذاری تصمیم به همکاری با ما در HBO Max” گفت: Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO Max, رئیس جمهور, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS و truTV.

مرتبط با: HBO Max مجموعه Unscripted ‘دوستان’ مراسم ویژه

ویلمز’ نشان می دهد تولید خواهد شد توسط گرگ سیلورمن را لگد کوب سرمایه گذاری. برای اولین بار متحرک ویژه ای خواهد بود بر اساس بهترین فروشنده موش مول برهنه می شود.

“HBO Max خانه مناسب برای کار سرگرم کننده و تجربی راه را به من کتاب شخصیت و کار تئاتر را به روی صفحه نمایش چون ما به اشتراک هدف ایجاد هیجان انگیز را نشان می دهد و سری را که خانواده ها با هم,” گفت: ویلمز. “تمرکز من در حال ساخت چیزهای که متحیر, سرگرم و جرقه خلاق بازی پس از روی صفحه نمایش است که صفحه را به پایین. داشتن تیم خلاق از HBO حداکثر و رمیدن سرمایه گذاری با من بدان معنی است که ما برای ایجاد کار معنی دار و از آن لذت ببرید انجام آن. ما هیجان زده هستیم ما حتی ایجاد یک لوگوی جدید برای این مناسبت است. موز!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>