HBO Max مجموعه Unscripted ‘دوستان’ مراسم ویژه


شش کلید بازیگران اعضای هیئت مدیره

بازیگران از دوستان را دوباره برای یک unscripted این untitled HBO حداکثر خاص است. جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر را به بازگشت به مرحله 24 در استودیو برادران وارنر بسیاری در Burbank جشن سر و صدا, کمدی. ویژه همراه با تمام 236 قسمت از این مجموعه در دسترس خواهد بود برای مشترکین که HBO حداکثر راه اندازی در مه.

“حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و این یکی که در آن همه آنها را با هم — ما reuniting با دیوید جنیفر Mixxx مت لیزا و متی برای HBO حداکثر ویژه خواهد شد که برنامه ریزی شده در کنار تمام دوستان کتابخانه” گفت: Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV. “من آگاه شد از دوستان زمانی که آن را در مراحل بسیار اولیه از توسعه و پس از آن تا به حال این فرصت را به کار بر روی سری سالها بعد و خوشحال از دیدن آن گرفتن با بینندگان نسل بعد از نسل. این شیپور خاموشی به یک دوره زمانی که دوستان و مخاطبان – جمع آوری با هم در زمان واقعی و ما فکر می کنیم این مراسم ویژه ضبط خواهد شد که روح متحد اصلی و طرفداران جدید.”

بن وینستون مستقیم ویژه و اجرایی تولید همراه با دوستان اجرایی تولید کوین روشن مارتا کافمن و دیوید کرین. آنیستون, Cox Kudrow, LeBlanc پری و شویمر نیز اجرایی تولید ویژه. برادران وارنر Unscripted & جایگزین تلویزیون و Fulwell 73 محصولات در حال تولید آن است.

دوستان عرضه در NBC در سال 1994 و زد ده فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>