HBO حداکثر سفارشات مارک والبرگ Docu-سری Wahl خیابان’


زیرچشمی نگاه کردن به چگونه ستاره فیلم اجرا می شود خود را متنوع نمونه کارها

HBO حداکثر رسانده و هشت قسمت از Wahl خیابانیک docu-سری که به نظر می رسد به زندگی ستاره سینما و تهیه کننده مارک والبرگ. “بینندگان خواهد شد یادگیری در مورد موفقیت و شکست و اینسو انسو جمع کردن کسب و کار قدرتمند و درس های زندگی, در حالی که همچنین آشنایی با بازیگران از شخصیت های رنگارنگ را تشکیل می دهند که والبرگ را در زندگی واقعی همراهان” گفت: HBO حداکثر.

شروع سری تولید در ماه دسامبر.

“این سری خواهد بود صمیمی اکتشاف پشت درایو است که باعث می شود مارک والبرگ یکی از منحصر به فرد ترین ستاره سرگرمی” گفت: Jennifer o’connell, اجرایی, معاونت, اصلی, غیر داستانی و کودکان و نوجوانان, برنامه نویسی, HBO حداکثر. “مارک روحیه کارآفرینی است که سرگرم کننده برای تماشا و ما امیدواریم که برای نشان دادن هر دو مبارزه و پیروزی از آنچه در آن طول می کشد تا موفق شوند.”

هر قسمت را به دنبال خواهد داشت والبرگ به عنوان او هدایت خود را نمونه کارها کسب و کار که شامل activewear تغذیه ورزشی, مکمل های تلویزیونی و فیلم های شرکت های تولید و شورلت نمایندگی. هر قسمت را ببینید کارآفرینان و مخترعان تبادل والبرگ ایده های خود را.

والبرگ فیلم کار شامل Boogie Nights, طوفان کامل و سیاره میمون ها. او در Netflix بکشد سری Spenser محرمانه.

“ما در حال مستند یو پی اس و فراز این بازدید و نتواند. این همه چیزهای واقعی که اتفاق می افتد در حالی که من در حال رشد کسب و کار من گفت:” والبرگ “ما در حال عقب کشیدن پرده و امیدوارم این فرصت برای الهام بخشیدن به دیگر کارآفرینان است.”

Wahl خیابان توسط تولید والبرگ را غیر واقعی و ایده های استفان لوینسون و مورچه Gips. والبرگ لوینسون و Gips exec تولید همراه با لیز برونشتاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>