برنامه ویژه در Vidaa پلت فرم

Ad-پشتیبانی از جریان خدمات انبار کاه تلویزیون گسترش آن در سراسر جهان توزیع با یک معامله به طور یکپارچه به تلویزیون های هوشمند ساخته شده توسط Hisense.

انبار کاه تلویزیون برنامه خواهد شد در Hisense جدید Vidaa تلویزیون های هوشمند و پلت فرم.

“Vidaa مصالح محتوا از بهترین جهانی و شرکای محلی برای Vidaa کاربران” گفت: پسر Edri اجرایی معاونت توسعه کسب و کار برای Hisense را Vidaa پلت فرم “آوردن بهترین محتوای رایگان به مشتریان خود به صورت محلی در هر بازار و در سطح جهانی است Vidaa استراتژی جهانی. ما را خوشحال و برای انبار کاه را با دقت سرپرستی و سفارشی ترکیب محلی اخبار ملی و بین المللی به ما پلت فرم.

انبار کاه تلویزیون ارائه سفارشی مخلوط از روز خبری از آن کتابخانه از بیش از 250 مورد اعتماد premium منابع خبری پوشش 85 درصد از محلی به بازارهای ایالات متحده

“انبار کاه است بسیار خوشحال مان را به یکی از یک نوع تجربه اخبار به Vidaa پلت فرم” گفت: انبار کاه تلویزیون مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Daniel Barreto. “انبار کاه تلویزیون همکاری با Hisense – و چشمگیر آن صف 2020 تلویزیون – کمک خواهد کرد که سوخت ما رشد سریع برای سال 2020 و فراتر از آن.”

شرایط مالی اعلام نشده است.

انبار کاه تلویزیون در دسترس است بر روی سیستم عامل از جمله آمازون آتش تلویزیون اندیشه, تلویزیون, تلویزیون اپل و Roku و همچنین ال جی سامسونگ و Vizio تلویزیونهای هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر