‘Hawaii Five-0’, سری آخر برای ماه آوریل 3 در CBS


Alex o’loughlin, Scott Caan به قرار دادن ده فصل درام

CBS drama Hawaii Five-0 نتیجه گیری خواهد شد آوریل 3. این است که در دهمین فصل خواهد شد و انباشته اند و 240 قسمت وقتی که می پیچد در این بهار.

Alex o’loughlin, Scott Caan, Ian Anthony Dale, Meaghan Rath, Beulah Koale Katrina Law, Taylor Wily و دنیس چون در بازیگران. Peter M. Lenkov دیوید Wolkove مت ویلر, Alex Kurtzman و Roberto Orci تولید کنندگان اجرایی.

“این هرگز آسان برای خداحافظی به یک ضربه حق رای دادن است که در انجام میراث اصلی با چنین تمایز در حالی که ایجاد امضا خود را به سبک” گفت: Kelly Kahl, رئيس جمهور, CBS Entertainment. “از قسمت یک, Hawaii Five-0 شده است یک موفقیت بزرگ برای ما است. با تشکر از استعدادهای شگفت انگیز از تولید کنندگان و نویسندگان و بازیگران و خدمه آن دارای نقش کلیدی برای یک دهه بر برنامه های ما و کمک ما ایجاد نیروگاه شب جمعه. ما نمی توانیم خودمان افتخار از کیفیت و طول عمر و خدا را شکر برای فن پرشور خود گذشتگی آن الهام گرفته است.”

نشان می دهد reimagining از سری زد که در CBS از سال 1968 تا سال 1980 عرضه در ماه سپتامبر سال 2010.

“برای 10 فصل الکس اسکات و بقیه با استعداد Five-0 بازیگران به ارمغان آورده اند طرفداران ماجراهای هیجان انگیز در دیدنی بهشت گرمسیری” به گفته دیوید bc water news, رئيس جمهور, CBS Television Studios. “ما به طور خاص می خواهم برای تشکر از پیتر و فوق العاده با استعداد تیم تولید برای 10 سال به طور مداوم برجسته تلویزیون. درام شده است یک موفقیت بزرگ برای استودیو و شبکه به عنوان یک جهانی حق رای برای شرکت ما است. ما خوشحال به آن را بزرگ sendoff و بینندگان باید از این فرصت برای خداحافظی به شخصیت های مورد علاقه خود و به عنوان آخرین فصل کاری ادامه داده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>