توسط MICHAEL R. سیساک و تام هیز

نیویورک (AP) — Harvey Weinstein محکوم شد دوشنبه تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه زنان و منجر شد به زندان در دستبند, آب بندی خود را گیج کننده سقوط از قدرتمند هالیوود studio boss به archvillain از #MeToo جنبش است.

67 سال Weinstein تا به حال یک نگاه از استعفای چهره خود را به عنوان او شنیده حکم است که می تواند قرار داده و او را برای بقیه زندگی خود را. هزینه حمل تا 29 سال پشت میله های زندان.

“این چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا, من باور دارم و آن این است که یک روز جدید است. آن است که یک روز به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد” دادستان منطقه سایرس ونس جونیور گفت. “Weinstein باطل است, سریال درنده جنسی است که با استفاده از قدرت خود را به تهدید و تجاوز به عنف و حمله و ترفند و کلک و سکوت قربانیان خود را.”

Weinstein وکلا گفت: آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

“هاروی باور نکردنی قوی است. او آن را مثل یک مرد” وکیل مدافع دانا Rotunno گفت. “او می داند که ما همچنان به مبارزه برای او و ما می دانیم که این بیش نیست.” یکی دیگر از وکلای او آرتور Aidala به نقل از Weinstein به عنوان گفتن خود را به عنوان تیم حقوقی:: “من بی گناه است. من بی گناه است. من بی گناه است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد در امریکا؟”

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن Weinstein به جرم تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006 توسط به زور در دهان او.

او تبرئه در جدی ترین اتهام دو فقره درنده حمله جنسی هر یک حامل یک حکم تا زندگی در زندان است. هر دو از این تعداد دور در شهادت “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein barged به آپارتمان خود مورد تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s.

قاضی James Burke دستور دادند گرفته شده به زندان بلافاصله. دادگاه افسران احاطه دادند دستبند او را و او را در خارج از دادگاه از طریق یک درب سمت بدون استفاده از واکر او متکی برای خیلی از محاکمه. قاضی گفت: او را بپرسید که Weinstein که شده بود به قید وثیقه آزاد شد پس از دستگیری او نزدیک به دو سال پیش برگزار شد در این درمانگاه پس از وکلای او گفت که او نیاز به توجه پزشکی زیر ناموفق عمل جراحی برگشت.

صدور حکم برای مجموعه بود 11 مارس. از تجاوز جنسی به اتهام حمل تا 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز به عنف تعداد مجازات تا چهار سال است.

این حکم به دنبال هفته از اغلب دلخراش و فوق العاده گرافیکی شهادت از یک رشته از شاکیان گفت که از تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه گزاره ها و این که هالیوود بهانه از Weinstein در مورد چگونگی ریخته گری کار می کند.

این اعتقاد به عنوان یک عقب افتاده حساب برای Weinstein پس از سال ها زمزمه در مورد رفتار خود را تبدیل به یک تورنت از اتهامات در سال 2017 است که نابود شده و کار خود را افزایش داد به #MeToo این جنبش جهانی زنان را تشویق به جلو آمده و نگه مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

در علاوه بر این به سه نفر از زنان او به اتهام حمله به سه مطلب که گفته می شد مورد حمله قرار دادند شهادت به عنوان بخشی از تلاش دادستان برای نشان دادن یک الگوی بی شعور رفتار در بخشی خود را.

“Weinstein با دستکاری خود و منابع خود را وکیل خود مبلغینی و جاسوسان خود را همه چیز می تواند او را به سکوت و به بازماندگان” ونس گفت: پس از صدور حکم. او ادای احترام کردند زنانی که جلو آمد و گفت آنها تغییر دادگاه از تاریخ در مبارزه با خشونت جنسی” و “کشیده سیستم قضایی ما به قرن 21 است.”

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Haleyi و Sciorra انجام داد.

در حالی که Weinstein نیست شهادت وکلای او معتقد است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود که شاکیان به رختخواب رفت و با او به جلو در هالیوود است. دفاع ضبط بر این واقعیت است که دو زن او را به اعدام محکوم شد حمله به رابطه جنسی با او ماند و در تماس با او از طریق گرم و حتی لاسی ایمیل — و پس از او ظاهرا آنها را مورد حمله قرار.

در پایان این استدلال به نظر نمی رسد برای به دست آوردن هر گونه کشش. به جای داوران تا به حال با مشکل Sciorra را با خود ندارد. چهار روز به مذاکرات این هیئت منصفه ارسال یک توجه داشته باشید نشان می دهد آنها به بن بست رسیده در دو درنده تجاوز جنسی شمارش بود اما به اتفاق آرا حکم بر دیگران است. قاضی گفت: آنها را به نگه داشتن در تعمق.

در مورد زن ناشناس او را به اتهام تجاوز به داوران تبرئه Weinstein درجه اول تجاوز به عنف که نیاز به استفاده از زور یا تهدید به آن را در بر داشت و او را به اتهام سوم-درجه تجاوز به عنف که شامل عدم رضایت.

پس از حکم هیئت منصفه مباشر برنارد قسمت خواسته شده بود به عنوان او به سمت چپ دادگاه چگونه کوششی بود برای او شخصا و پاسخ داد: “ویرانگر است.” او نداد.

سخت-شارژ و پدیداری موفق فیلم اجرایی کمک کرده است را به روی صفحه نمایش از جمله برندگان اسکار به عنوان “Good Will Hunting,” “داستان عامهپسند,” “سخنرانی پادشاه,” “Silver Linings Playbook” و “شکسپیر عاشق” و پرورش مشاغل از جشن فیلمسازان مانند کوئنتین تارانتینو و کوین اسمیت است.

Weinstein در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس. در این مورد اعلام کرد فقط به عنوان نیویورک محاکمه شد در راه on Jan. 6, مقامات ادعا می کنند او تجاوز یک زن و تجاوز جنسی دیگر در بازگشت به عقب در طول شب اسکار هفته در سال 2013.

نیویورک محاکمه شد اولین پرونده جنایی به وجود می آیند از یک مجموعه از اتهامات علیه Weinstein از بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن. بسیاری از این موارد بیش از حد قدیمی به تعقیب.

“برای زنانی که شهادت در این مورد و راه می رفت از طریق آسیب زا جهنم شما انجام خدمات عمومی برای دختران و زنان در همه جا با تشکر از شما” بازیگر اشلی جاد توییتی پس از صدور حکم. او متهم Weinstein از آسیب رساندن به زندگی حرفه ای خود را با دروغ پراکنی در مورد او بعد از رد خود را پیشرفت.

در طول محاکمه Weinstein به طور منظم trudged به دادگاه stooped و نتراشیده استفاده از واکر — گریه به دور از راه او به تصویر کشیده شد در دادگاه به عنوان زبر و خشن “جکیل و هاید” شکل چشم که به نظر می رسید به نوبه خود با تهدید هنگامی که خشم خود را گرفت.

“اگر او شنیده کلمه” نه “آن را مانند یک ماشه برای او” او تجاوز به عنف متهم شهادت دادند.

یک زن گفت که او خندید کردن پیشرفت او sneered, “شما هرگز آن را در این کسب و کار. این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

داوران شنیده lurid شهادت که Weinstein تزریق خود را با یک سوزن به دست آوردن نعوظ است که آلت تناسلی خود را به نظر می رسد آسیب دیدگی شدید شده که او فرستاده Sciorra یک جعبه شکلات آلت تناسلی و که او یک بار نشان داد ناخوانده در اتاق هتل خود را در لباس زیر خود را با یک بطری از روغن بچه در یک دست و یک فیلم دیگر.

دادستان وظیفه ساخته شده بود پیچیده تر است زیرا Haleyi شهادت داد که او تا به حال رابطه جنسی با او را دو هفته بعد از او ظاهرا حمله کردند در حالی که تجاوز به عنف متهم که نام کسر کرده بود گفت که او تا به حال یک برخورد جنسی با او بیش از سه سال پس از آن.

مانند Haleyi او فرستاده Weinstein دوستانه و گاهی مخ زن, ایمیل مانند “از دست شما مرد بزرگ” و “من دوست دارم شما همیشه انجام دهید. اما من از آنها بدم میاید احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید.”

در طول یک cross-examination از Weinstein وکلا آنقدر جامع است که او در اشک را شکست در ایستاده زن گفت که او فرستاده چاپلوس ایمیل و نگهداری از دیدن او بود چرا که او از ترس خود را غیر قابل پیش بینی خشم و “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

به بلانت است که خط از بازجویی دادستان به نام به شهادت ایستاده قانونی روانپزشک گفت که بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی همچنان به تماس با آنها حمله و آنها امید چه اتفاقی برای آنها “فقط یک انحراف.”

در طول بسته شدن استدلال Rotunno شارژ که Weinstein تبدیل شده بود “هدف از یک علت و یک جنبش” — #MeToo — و خواسته داوران به چشم پوشی از “خارج کردند.” او گفت: پرونده Weinstein به مبلغ “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف” استدلال می کند که زنان اعمال خود را به تلاش برای پیشبرد حرفه خود.

شایعات در مورد Weinstein رفتار swirled در هالیوود محافل برای مدت زمان طولانی اما او موفق به سکوت بسیاری از شاکیان با بازده, عدم اطلاع توافق و ترس مداوم که او می تواند له مشاغل خود را اگر آنها سخن گفت.

Weinstein شد و در نهایت دستگیر شده در مارس 2018 و هفت ماه پس از نیویورک تایمز و نیویورکر خود را در معرض اتهام سوء رفتار در داستان که برنده جایزه پولیتزر.

در میان مردان دیگر گرفته شده توسط #MeToo جنبش پس از رسوایی شکست: اخبار مجریان Matt Lauer و چارلی رز بازیگر کوین اسپیسی و سن. Al Franken.

Weinstein محصول یک کار-خانواده طبقه از ملکه و موفقیت های به دست آمده در دو فیلم studios او ایجاد شده با برادرش باب: Miramax — نام پدر و مادر خود مریم و حداکثر — و سپس Weinstein شرکت ، که ورشکست پس از رسوایی است.

آزمایشی حل و فصل رسیده بود در سال گذشته به حل و فصل نزدیک به تمام دعاوی ناشی از رسوایی. آن را خواهد پرداخت Weinstein ادعا قربانیان حدود 25 میلیون اما او نمی خواهد که به اعتراف هر گونه تخلف و یا شخصا پرداخت هر چیزی; استودیو شرکت های بیمه پوشش هزینه.

___

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز twitter.com/aptomhays

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de