Harriette کول: آنها می گویند این مسمومیت به پوشیدن ماسک

عزیز HARRIETTE: من نفرت عقب و جلو در رسانه های بین مطبوعات لیبرال و محافظه کار را فشار دهید. من تصمیم به تماشای هر دو به سعی کنید به شکل از نظر من در همه چیز اما در حال حاضر من حتی بیشتر گیج.

Harriette کول

هر دو طرف را واقعا استدلال قوی حتی در مورد رفتن به خارج در حال حاضر که دولت به آرامی اجازه محدودیت.

من نمی تواند تصمیم بگیرد اگر من می ترسم یا آماده به پرتاب احتیاط به باد. من آسم اما آن کنترل می شود.

دوستان من می گویند من نیازی به پوشیدن ماسک از آنجا که رئیس جمهور نمی پوشیدن. آنها می گویند افرادی که با پوشیدن ماسک در همه جا هستند فقط مفاصل آن.

من مطمئن هستم که چه باید بکنید. من نمی خواهم به ترس تمام وقت. من یک زن از ایمان است. من تعجب اگر من خواستار ایمان من به اندازه کافی از آنجا که من نگران هستم در مورد چگونه برای رفتن در پشت کردن به جهان است. باید چه کار کنم ؟

معلوم نیست

عزیز مشخص نیست: سیاست کنار, شما باید گوش دادن به مشاوره از دکتر خود و از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شروع با دکتر خود, برنامه پزشکی از راه دور تماس که در آن شما صحبت در مورد وضعیت سلامت خود را و همه از نگرانی های خود را. بپرسید در مورد آنچه که پزشک توصیه می کند برای محافظت از شما به عنوان شما بروید به مردم است.

CDC در حال حاضر توصیه می کند پوشش صورت خود را هر زمان که شما بیرون بروید و حتی زمانی که شما در داخل اگر شما گمان می برند که کسی در خانه خود را ممکن است بیمار است. انجام است که بیش از حد محتاط است. آن است که هوشمند است. این دستورالعمل نشان می دهد که شما نیز باید همچنان به اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و حتی دوستان نزدیک. اجازه می دهد ایمان خود را به شما منجر به حقایق علمی است که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی خود. نمی توانید تحت تأثیر اخبار از هر دو حزب سیاسی. برای اطلاعات بیشتر: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/prevention.html

عزیز HARRIETTE: من فقط یک قرارداد برای یک پروژه است که باید تا پایان سال. من خیلی هیجان زده و رها. من کار کرده اند در درجه اول به عنوان آنچه که در حال حاضر به نام “فرفره کارگر.” با خاموش شدن کار من اساسا ناپدید شد.

در حالی که این کار پرداخت نمی کند مقدار آن را در راه بهتر از تقلا برای بیکاری و من یک چک هر دو هفته. زمانی که من صحبت کرد که من در مورد آن همه او می تواند انجام دهید این است که می گویند چگونه من باید پول بیشتری برای آنچه که من انجام می دهند برای این افراد است. ما در حال مبارزه و این کار با قرار دادن مواد غذایی روی میز ما. چرا نمی تواند او خوشحال بود برای من و برای ما ،

چه می توانم به او می گویند او را به دیدن تصویر بزرگ? من باید اضافه کنید که او خوش شانس است. او همان است که او تا به حال برای 20 سال و تا کنون هیچ کس از گذاشته شدن. ما خوش شانس هستند که بیش از حد.

نیاز به حمایت بیشتر

عزیز نیاز به حمایت بیشتر: یادآوری شوهر خود را, چگونه خوش شانس شما هستند به خود را سازگار شغل — و چگونه سپاسگزار شما برای پروژه شما درست کردم. اذعان کرد که پول بیشتر ممکن است, اما آنچه شما در حال آوردن به خانه است سازگار و مفید برای خانواده خود را پایین خط. به او بگویید که شما نیاز به او را به پشت خود و برای جلوگیری از شکایت.

نقطه تمام نعمت را در زندگی خود و نام این کار را به عنوان یکی از آنها است.

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>