Harriette کول: این کارکنان حتی نمی تواند نشان می دهد تا در زمان

عزیز HARRIETTE: حتی در این زمان هنگامی که بسیاری از مردم از کار هستند و من شاهد است که برخی از افراد جوان نمی خواهید به کار سخت. من اشتباه می گویند که ؟

Harriette کول

من استخدام دو grads کالج های اخیر در دو ماه گذشته. و می تواند به شما آن را باور کنید ؟ — آنها را نشان نمی دهد تا به کار معنی به یک زوم تماس در زمان. آنها می رسند 10 تا 20 دقیقه دیر به جلسات بدون حتی یک تشکر و قدردانی است که آنها دیر است.

من نمی خواهم به نظر می رسد مانند یک قلاب دار قدیمی, رئیس,, اما من آن را دریافت نمی. من به آنها یک فرصت برای کار در یک زمان وقتی که من نیاز به توجه undivided خود را و تمرکز و من نه گرفتن آن را. چگونه می توانم ایجاد انگیزه در آنها است ؟

Unmotivated

عزیز UNMOTIVATED: در حال حاضر زمان برای آموزش. به شما می گویند کارکنان خود را grads کالج های اخیر. انتقال از مدرسه به کار ممکن است بیشتر از یک تنظیم از آنها تصور است. آنها همچنین ممکن است بدانید چیزهایی که شما در نظر بگیرید اساسی — مانند این که چگونه مهم آن است که به نشان می دهد تا در زمان.

نوشتن دفتر قوانین است که طرح به طور خاص چه انتظارات خود را برای کارکنان خود را. نقد و بررسی و آنها را با کارکنان خود را, و آنها را از امضای سند به می گویند که آنها درک و قبول این قوانین است. اشاره به آنها که در مجازی محیط کار شما باید انتظارات خاص و شما باید آنها را به افتخار.

عزیز HARRIETTE: من از 17 – و 20 سال پسران ایم که هر دو از طریق غیر حمام کردن مراحل. من موافقت می کنم از صمیم قلب با مادر 22 ساله که پیشنهاد هل دادن این موضوع بیش از حد به دلیل آن می تواند نکته او را به خودکشی. ما قدیمی ترین خود را از دست داد, بهترین دوست, به خودکشی ارشد خود را در سال است. اینکه یک نوجوان خشن است در زمان عادی اما در حال حاضر آنها واقعا تلاش.

حمام کردن ممکن است یکی از چند چیز او می تواند به کنترل در جهان احساس می کند که خارج از کنترل است. نه حمام کردن نمی خواهد او را بکشند. در نهایت او می آیند. در عین حال به او اجازه دهید خود را در تصمیم گیری در مورد بدن خود را.

یکی دیگر از پدر و مادر از کون

عزیز پدر و مادر یکی دیگر از نوجوانان: من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را. نوجوان خودکشی یک مسئله واقعی در جامعه ما چیزی است که ما باید همه را به طور جدی. البته حمام کردن یا نه نمی نگه داشتن شمع به مسئله بسیار بزرگتر از سلامت روانی ،

احساسات در حال اجرا بالا برای بسیاری از مردم در طول این دراز مدت پناه در خانه. من شنیده ام بسیاری از خانواده ها که در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به حمایت از کودکان و به خصوص نوجوانان در طول این زمان. من می دانم که محدودیت هایی که خود من دختر نوجوان در حال حاضر به تحمل هستند و در مقابل دقیق از آزادی ما یک بار به او اجازه داده شد. به عنوان یک شکوفایی جوان, بالغ, او قادر به بیرون بروید و با دوستان خود — با مناسب حکومت نظامی ملاحظات — اما که به پایان رسیده است با توجه به COVID-19 حداقل در حال حاضر.

من موافقت می کنم که ما نیاز به گوش دادن با دقت و از نزدیک به فرزندان و انجام تمام کارهایی که ما می توانیم به نگه داشتن آنها را ذهنی روحی و جسمی سالم در طول این زمان.

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>