Harriette کول: من باید رفع بینی من یا فقط یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند?

عزیز HARRIETTE: من شده اند نا امنی در مورد بینی من از آنجایی که من یک دختر کوچک. از ابتدای سال فکر کردم چه خوب خواهد بود برای به دست آوردن یک شغل بینی.

Harriette کول

در حال حاضر که من یک کاری تاسیس شخص من متوجه می شوند که این امر می تواند به طور کامل از لحاظ مالی قابل دوام برای من و من در یک موقعیت را به این انتخاب.

من می دانم که کار بینی است که یک معامله بزرگ است و می تواند تغییر راه من صورت به نظر می رسد بسیار به شدت. اما آن را به خوبی خواهد بود برای استفاده از من استقلال و پول من کار کرده و به آدرس یک ناامنی من برگزار می شود برای مدت زمان طولانی.

من باید از طریق رفتن با جراحی پلاستیک یا باید من فقط یادگیری به پذیرفتن راه من نگاه می کنید ؟

کار بینی

عزیز بینی شغل: شروع با مشاوره. پیدا کردن یک دکتر با ارجاع اگر شما می توانید. ملاقات و بحث در مورد آنچه شما می خواهید به انجام, و نقد و بررسی تصاویر به بحث در مورد چگونه شما می خواهید بینی خود را به نگاه.

بیش تاریخچه سلامتی خود با پزشک برای اطمینان حاصل شود که شما به اندازه کافی سالم به انجام این روش. می دانم که در برخی موارد تنظیم بینی خود را نیز ممکن است نیاز به تنظیم دیگر قطعات از صورت خود را. شما می توانید بحث در مورد تمام گزینه های خود را با دکتر.

در نهایت شما می توانید تصمیم بگیرید اگر عمل جراحی است که حق تصمیم گیری بر اساس راحتی خود را با پزشک و اعتقاد راسخ خود را به آن انجام می شود. بسیاری از مردم تا به حال موفق از جراحی زیبایی بینی انجام می شود. این می تواند افزایش اعتماد به نفس خود را, هر چند شما هنوز هم ممکن است نیاز به انجام برخی از کار در داخل به ایجاد یک تغییر قابل توجهی در احساسات خود ارزش.

عزیز HARRIETTE: من و همسرم بودند به فکر داشتن بچه ها در این سال به عنوان سال 2020 خواهد بود سال کامل برای ما از لحاظ مالی و زمان عاقلانه برای شروع سفر از شروع یک خانواده. این البته قبل از COVID بحران آغاز شده است.

ما شده اند نه از نظر مالی تحت تاثیر بحران که هر دوی ما شغل را می توان از راه دور انجام می شود. اما ما به طور طبیعی دوم حدس زدن این ایده. ما در حال فکر کردن فوری عوامل مانند این واقعیت است که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است مانع از دسترسی به مراقبت های پزشکی و یا آن شوهر ممکن است در معرض ابتلا به این ویروس در دوران بارداری است.

اما سوال بزرگتر برای ما است آنچه در آن می خواهم به منظور بالا بردن یک کودک در طول این چند سال که ما در حال تنظیم مجدد به عنوان یک جامعه است. ما خیلی هیجان زده برای شروع یک خانواده و COVID واقعا قرار دادن یک آچار در برنامه های ما.

می شود آن را خودخواه به کودکان و نوجوانان در حال حاضر ؟ آیا ما به روی رویای ما وجود دارد و یا یک مسئول راه برای ما به رویکرد این وضعیت ؟

برنامه ریزی برای آینده

عزیز برنامه ریزی برای آینده: COVID-19 مجبور است همه ما به تنظیم مجدد و reframe برنامه های ما.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا در حال حاضر زمان مناسب برای شما برای شروع یک خانواده با توجه به شرایط جدید. اگر شما رفتن به جلو با آن, شما باید بدانید که همه چیز متفاوت خواهد بود از چگونه شما در اصل پیش بینی آنها را و شما نیاز به فکر می کنم به طور کامل از طریق راه هایی که در آن ویروس تغییر خواهد کرد برنامه های خود را به عنوان شما در حال حاضر آغاز شده به انجام. فکر می کنم در مورد مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش, به عنوان مثال.

داشتن یک کودک یک برکت و رحمت است و حتی در طول COVID-19. اگر شما می خواهید برای انجام این کار یک برنامه ایمان و به دنبال آن بروید.

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به askharriette@harriettecole.com و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر