Harriette کول: من پسر جدید زیبا است و من می ترسم او به کمپرسی من

عزیز HARRIETTE: من به تازگی شروع به دیدن یک مرد است که واقعا هوشمند خوب و زیبا به در نگاه کنید. من شگفت زده هستم که او به من. من smart اما من چه با شما تماس خواهد بود “،” من یک زن به طور متوسط آنها خوش تیپ بچه ها معمولا نمی توجه کنید.

Harriette کول

دوست پسر من و من در کافی شاپ من مراجعه گاهی اوقات بعد از کلاس و ما گفتگو را لرزاند. ما لذت بردن از صحبت کردن با یکدیگر و در آن رشد کرده است از وجود دارد. بخشی از من است می ترسم که اگر ما این را به سطح بعدی و شروع به بیرون رفتن با دوستان خود او نمی خواهد مانند من به اندازه.

این قلمرو جدید است برای من. من به طور معمول پس از نا امنی اما من فکر می کنم من از لیگ من. چگونه می توانم افزایش اعتماد به نفس من?

زیبایی واقعی

عزیز زیبایی واقعی: مادر من استفاده می شود به می گویند “زیبایی است که زیبایی می کند.” او تاکید کرد که زیبایی فیزیکی است گذرا در حالی که زیبایی درونی — راه است که شما رفتار, چگونه با شما رفتار افراد دیگر چه چیزی باعث می شود شما — چیزی است که واقعا شمارش است.

آن را برای تلفن های موبایل مانند پسر خود را می بیند شما برای شما که. چه کسی می داند چه تجارب دوستیابی خود را قبل از جلسه شما ؟ شما دو انتخاب هر یک از دیگر; پیدا کردن اعتماد به نفس در آن است.

بیشتر به شما اعتقاد دارند که شما شایستگی این را خوشحال راست که در آن شما در حال آسان تر از آن خواهد بود برای شما برای ایستادن در کنار او به عنوان یک مساوی در هر شرکت شما به خودتان پیدا کنید.

عزیز HARRIETTE: من متوجه شدم بیشتر و بیشتر افراد بی خانمان در خیابان. و من احساس می کنم آنها در حال گرفتن بیشتر تهاجمی در درخواست خواستار واقعا پول.

من در رفت و برای به دست آوردن چیزی از یک فروشگاه و یک زن منتظر خارج از من خواست برای پول است. زمانی که من به او چیزی جز ادامه همراه من راه او شروع به فریاد زدن در من و من به دنبال چند قدم پایین خیابان.

من نه بی حس به واقعیت بی خانمانی در کشور ما اما من هم احساس نمی مانند این است که وظیفه من به پول به هر کسی که خواسته های آن است. چگونه می توانم بدون اینکه رسیدگی به این بی ادب و یا بی احترامی?

برخورد با بی خانمان ها

عزیز برخورد با بی خانمان: متاسفانه بحران بی خانمانی در کشور ما در حال رشد است به طور چشمگیری. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شانس هستند شما ببینید بسیاری از افراد بی خانمان در محله خود را که به شدت در تلاش برای به دست آوردن. این بدان معنا نیست که شما موظف به دادن هر فرد پول است.

در حال حاضر به عنوان اقتصاد ما این است که در سقوط آزاد با توجه به COVID-19 ترساندن بسیاری از مردم در خطر از دست دادن شغل خود و به طور بالقوه پایان دادن به بی خانمان خود را. با این پس زمینه شما هنوز هم باید از راه رفتن در خیابان و فشرده برای پول نقد.

توصیه من این است که به یاد داشته باشید که مردم درخواست انسان هستند و از جان گذشته. حتی زمانی که شما نمی توانید انتخاب کنید و یا به آنها پول سلام. نگاه آنها را در چشم و به آنها بگویید به امن و یا یک روز خوب. می گویند چیزی که humanizes لحظه ای از جمله “متاسفم من لازم نیست که هر چیزی را به شما بدهد.”

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>