Harriette کول: من رئیس نورد چشمان او در من و ضمنی من زیاده

عزیز HARRIETTE: به عنوان دو شرکت کارگران و من بازگشت به ما پنج نفر در جریان ما دولت فاز 1 بازگشایی هیچ کس جز من این است که مطابق با پایه COVID-19 سلامت, توصیه های ایمنی برای 6 پا اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. (یکی دیگر کارگر باقی مانده در خانه به خاطر او ندارد, مراقبت از کودک, منابع برای کودکان در سن مدرسه — متفاوت اما همه بیش از حد معمول مشکل است.)

Harriette کول

صاحب کسب و کار به تنهایی در دفتر روزانه در سراسر فرماندار stay-at-home سفارشات.

ما بدون تعامل با عموم مردم در آسانسور-کف-طرح اما مشتریان را گهگاه در جلسات و آنها را تمرین نکنید سلامت اقدامات ایمنی یا است. من مدیر و مالک نیز بیرون رفتن از اتاق به ملاقات با مشتریان بدون ماسک و یا نگه داشتن مناسب اجتماعی فاصله.

من مدیر نورد چشمان او در زمانی که او را دیدم من پوشیدن یک ماسک و استفاده از مواد ضد عفونی کننده بر روی میز من در اولین روز بازگشت. او روشن ساخته است که ما لازم نیست که به نگرانی در مورد تمام کسانی که اقدامات ما در اداره و چون او معتقد است که این بیماری همه گیر در معرض خطر است پر از شکوفه.

مالک به من گفت که من هنوز هم می تواند در خانه بمانند و کار, اما من احساس می کنم مثل من می توانید از آنجایی که مدیر من خیلی ترک برقراری ارتباط با من و من کار در دو هفته گذشته در حالی که من در خانه بود. او گفت: صاحب من و که من باید در دفتر به خاطر او است. مالک پس از آن گفت: هیچ چیزی برای مقابله با آن است.

وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام دهید و یا می گویند به من مدیر و رئیس ما به آنها احترام من تصمیم به پیروی از پروتکل های ایمنی در حالی که در دفتر ؟ من همچنین می خواهم برای تشویق گروه انطباق و پذیرش است. من نیاز به نگه داشتن کار من, اما من می خواهم به امن!

می خواهید به پیروی

عزیز می خواهم به رعایت کنید: من متاسفم که خود را رئیس و همکاران در حال مصرف نمی COVID-19 تهدید جدی را در دفتر خود. متاسفانه بسیاری از مردم وجود دارد که فکر نمی کنم آن است که یک خطر برای سلامتی است که می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. در این مرحله قوانین شل شدن تا در مورد پوشیدن ماسک در داخل دفاتر خصوصی.

شما درست به ضد عفونی کردن فضای کاری خود را هر روز. شما باید همچنان به پوشیدن ماسک اگر همکاران خود را به طور معمول به شما نزدیک تر از 6 فوت. اگر شما با خیال راحت از هم جدا شده هر چند شما لازم نیست به پوشیدن ماسک. شما باید همچنان به دنبال پروتکل های ایمنی و حفظ فاصله خود را از خود officemates به خصوص از آنجایی که آنها نه به دنبال دستورالعمل. همین حالا یک سر و صدا در مورد آن پس آنها گوش نمی, به هر حال. فقط فاصله خود را حفظ و تمیز نگه دارید.

عزیز HARRIETTE: دوست من او را دعوت مانیکورزن برای آمدن به خانه خود را به انجام ناخن. او دعوت سه نفر از دوستان خود را به می آیند در زمان های مختلف به طوری که ما می توانید ناخن ما با خیال راحت انجام می شود. آیا شما فکر می کنم این یک ایده خوب است ؟

مانیکور

عزیز مانیکور: اگر مانیکورزن خود را دوست دو نفر دیگر و شما شده اند پناه در خانه و زیر پروتکل های ایمنی, شانس هستند شما امن خواهد بود. شما باید یک ماسک کل زمان و آرام بود. کمتر شما و مانیکورزن بحث شانس کمتر از میکروب ها ،

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>