عزیز HARRIETTE: پسر من 6 ساله و او به تازگی شروع به تماس با من با نام من. من از مد افتاده: من می خواهم او را به تماس با من مامان.

Harriette کول

آن را مانند یک روز او را از خواب بیدار و متوجه شدم نام من نیست و در واقع “مامان” و او رفت و در اطراف خانه شعار آن است. بیشتر من اعتراض بیشتر به او می گوید: نام من.

باید چه کار کنم ؟ من می خواهم به او آموزش دهد به رفتار خوب. زمانی که من در حال رشد بود تا من را بدست تنبیه برای تماس با او برای اولین بار نام. من مطمئن هستم که چگونه مسئولیت رسیدگی به این.

نام

عزیز نام: به جای مبارزه خود را با 6 ساله او کمی به ادعای خود را به نام. او در حال یادگیری. آن را ممکن است یک منبع از شیفتگی به او که مادر خود را به یک نام دیگر از مامان. اگر شما را متوقف واکنش بسیار و تلاش برای کنترل او به احتمال زیاد آرام همه توسط خود را.

زمانی که شیفتگی خود را فروکش شما ممکن است بخواهید به او اجازه می دانم زمانی که آن را هوشمند خود را به استفاده از نام مناسب.

من یاد گرفتم این راه سخت که در مورد فرزند خود را در سن. او به نوعی بدست خارج زمانی که من در مطب دکتر. درب خود قفل شده و او خواستار شد که: “مامان! مامان!” پس من مطمئن بود که من کودک در حال بازی در اتاق انتظار من واقعا نمی شنوند گریه می کند او را. ساختمان مدیریت او را نجات داد به طوری که تمام به پایان رسید تا به خوبی.

آنچه من متوجه شدم این است که در موارد اضطراری این خیلی بهتر است برای یک کودک به تماس نام مادر به جای مامان زیرا هر نام مادر است مامان. در آن لحظه دختر جوان من آموخته است که هنگامی که به استفاده از چه نام.

من امیدوارم که شما هرگز چنین ترساندن اما عاقلانه است که به کودکان خود بگویید که در زمان نیاز از تماس نام واقعی خود را.

عزیز HARRIETTE: دوست من “جف” به تازگی مبتلا به دیابت است. او مجرد است و ظاهرا نشده است با در نظر گرفتن مراقبت از خود را. برخی دیگر از دوستان است و من توافق کردیم که ما می رویم برای کمک به او سالم با در نظر گرفتن نوبت ساخت مواد غذایی برای او. همه ما زندگی می کنند در این نزدیکی هست.

من آرزو می کنم ما می تواند همچنین به او میآموزد که چگونه به طبخ اما در حال حاضر که ما اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند یک کار غیر ممکن است. شما چه پیشنهاد می کنید ؟

نکات سالم

عزیز سالم نکته: این فوق العاده است که شما و دوستان شما آماده برای کمک به جف سالم است. آن را به معنای زیادی به او حداقل در این روزهای اولیه از یادگیری به خوردن متفاوت, اگر دیگران ارائه او را با مواد غذایی است. اما حق با شما است: به منظور حفظ یک شیوه زندگی سالم او نیاز به یادگیری برای انجام آن را برای خود.

در نظر گرفتن آموزش او را به طبخ با زوم کلاس. شما می توانید در آشپزخانه خود را و او می تواند در خود را. شما می توانید به عنوان خوانده شده مواد تشکیل دهنده با او و رفتن گام به گام از طریق دستور العمل های. شما می توانید غذاهای با هم و تقریبا در حالی که سالم حفظ فاصله. پاداش این است که باید آن را سرگرم کننده!

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به askharriette@harriettecole.com و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im