Harriette کول: این باعث می شود من خیلی عصبانی است که این فریبکار برنده جایزه

عزیز HARRIETTE: من فقط دیدم یک اطلاعیه برای ارتقاء و جایزه برای من شناخته شده برای بسیاری از سال است. زمانی که من می دانستم که او یک تقلب است.

Harriette کول

در میان چیزهای دیگر او “خریداری” چیزی از من و هرگز برای آن پرداخت می شود. من به دنبال چند بار و او فقط به من منفجر کردن گفت او را شکست و او را به من پرداخت زمانی که او می تواند. در حال حاضر من با دیدن چهره اش درخشان خود تمجید و آن را تبدیل به معده من.

من باید به او برسد و چیزی بگم ؟ من باید از او بخواهید برای پول ؟ من تعجب می کنم که آنچه درست به انجام همه چیز در نظر گرفته شود. من معنی نیست که به خرده اما او به سختی یک upstanding شهروند در کتاب من است.

از سوی دیگر, آن را مانند او در حال اجرا برای رئيس جمهور. او تمجید واقعا تفاوت را در زندگی من است. من فقط نفرت است که او را مورد تحسین قرار گرفته که این فرد مناسب زمانی که من می دانم او نیست.

دروغگو

عزیز دروغگو: ارزیابی دانش خود را در مورد این مرد و جایزه او را دریافت. در حال گناهان شما در مورد او ارزش در معرض او در این زمان ؟ این مهم است که در به دست آوردن چشم انداز.

برای مثال زمانی که کسی مرتکب جرم و جنایت مانند تجاوز جنسی یا پول شویی است و در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده و یا حتی رئیس یک شرکت, این امر می تواند عاقلانه برای گفتن چیزی — حتی اگر اغلب یکی صحبت می شود بدخیم به جای یکی بودن متهم کرده است. خود را قطب نمای اخلاقی است برای هدایت مراحل خود را در این.

در مورد شما اگر این مرد را مرتکب یک جرم و جنایت برای پرداخت و دریافت کالا اما شما فکر می کنم آن بود كه شما ممکن است انتخاب کنید تا او را ببخشد. حتی با بخشش این زمان ممکن است هنگامی که شما در برقراری ارتباط با او و اجازه دهید او را می دانم که شما خوشحال هستند و خود را برای زمان, موفقیت, اما شما هنوز هم به یاد داشته باشید زمانی که رفتار او بود بیشرمی به طور خاص نسبت به شما. شما می توانید از او بخواهید به حق کسانی که اشتباهات. توصیه من خواهد بود به انجام این کار بخش خصوصی است.

عزیز HARRIETTE: مشاوره خود را به “داده” در مورد استفاده از او ساعت را به سرعت در فن آوری نقطه. من یک حرفه ای IT و گاهی اوقات نگاه به تکنولوژی به روز رسانی و آموزش در یوتیوب.

یکی دیگر از منبع عالی آموزش رایگان فراهم می کند که بازخورد بر یادگیری آموزش آنلاین رایگان در GFCGlobal, edu.gcfglobal.org/en.

کامپیوتر میز کمک حرفه ای

عزیز کامپیوتر, میز کمک حرفه ای: من مؤمن بزرگ در اقدام برای بهبود زندگی خود را. این می تواند به نظر می رسد دلهره آور به روش ساده در فن آوری هنگامی که شما آن را درک نمی کنند. اما ما نمی دهد.

به جای انجام تحقیق و کشف کردن آنچه که شما نمی دانید و به دنبال کمک به یادگیری است. هیچ کس انتظار می رود که به طور طبیعی می دانید که چگونه به استفاده از برنامه های مختلف. خود را به سقوط است اگر شما را گام به تحصیل. با تشکر از شما برای منابع شما ارائه شده است.

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>